Tiešie lidojumi uz LAPZEMI no Rīgas par €134 turp-atpakaļ ar Air Baltic

27. septembris, 2023

Lēti lidojumi uz Lapzemi no Rīgas par €134 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Air Baltic! Atrodi lētākos lidojumus uz Kitili, Somiju un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 134 EUR abos virzienos tiešajam lidojumu. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Lapzeme ir lielākais reģions Ziemeļeiropā. Tā atrodas Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā un Krievijā. Lapzeme ir populāra tūristu galamērķis, pateicoties saviem skaistajiem dabas skatiem, sniega un ledus aktivitātēm un iespējām tuvāk iepazīties ar sami kultūru. Lapzemes klimats ir mērens, ar īsām, siltām vasarām un garām, aukstām ziemām. Vidējā temperatūra vasarā ir aptuveni 15 grādi pēc Celsija, bet ziemā tā var nokrist līdz -40 grādiem pēc Celsija.

Lapzemes ainava ir ļoti atšķirīga. Tā ir mājvieta mežiem, kalniem, ledājiem un tundrai. Lapzemē atrodas arī daudzas upes un ezeri. Lapzeme ir mājvieta sami kultūrai. Sami ir vietējo tautu grupa, kas dzīvo Lapzemē jau gadsimtiem ilgi. Sami ir nomadi un viņu dzīve ir cieši saistīta ar dabu. Sami runā savā valodā, sami, un viņiem ir sava unikāla kultūra un tradīcijas.

Lapzeme ir populārs tūristu galamērķis. Tūristi brauc uz Lapzemi, lai izbaudītu tās skaistos dabas skatus, sniega un ledus aktivitātes un tuvāk iepazītos ar sami kultūru. Lapzemē ir daudz tūrisma objektu, tostarp muzeji, parki un dabas rezervāti. Lapzeme ir unikāls un skaists reģions, kas piedāvā daudzas iespējas atpūtai un izklaidei. Ja vēlaties izbaudīt ziemas priekus, iepazīties ar sami kultūru vai vienkārši atpūsties skaistajā dabā, Lapzeme ir ideāla vieta jums.

Maršruts:

Rīga – Kitila – Rīga

Lidojumu datumi:

2023.g. decembris – 2024.g. janvāris

Daži piemēri:

16. – 23.12. (134 EUR)
06. – 13.01. (136 EUR)
27.01. – 03.02. (136 EUR)

lēti lidojumi uz lapzemi no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Katrs Ekonomiskās servisa klases pasažieris drīkst ceļot ar vienu rokas bagāžas vienību (55x40x23 cm) un vienu personīgo mantu (30x40x10 cm). Kopējais rokas bagāžas svars nedrīkst pārsniegt 8 kilogramus.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes SOMIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.