Lēti lidojumi uz MADEIRU no Rīgas par €59 turp-atpakaļ

25. novembris, 2021

Lēti lidojumi uz MADEIRU no Rīgas par €59 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Wizz Air! Atrodi lētākos lidojumus uz Madeiras salu (Portugāle) un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 59 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Madeira ir vulkāniska salu grupa Atlantijas okeānā pie Āfrikas krastiem ap 400 km uz ziemeļiem no Kanāriju salām, aptuveni 1000 km uz dienvidrietumiem no Lisabonas, ap 700 km uz rietumiem no Marokas krasta. Madeiras autonomais reģions ir viena no Portugālei piederošajām autonomajām teritorijām, kurā ietilpst Madeiras sala, Portusantu sala un neapdzīvotās salu grupas: Dezertašu salas un Selvažeinas. Reģiona galvaspilsēta ir Funšala, kur atrodas arī arhipelāga lielākā osta. Madeiras autonomais reģions ir Eiropas Savienības daļa.

Madeira ir pazīstama ar Madeiras vīniem, eksotiskajiem ziediem un tūristiem domātajām izpriecām, sevišķi Jaungada uguņošanām, kā arī pārgājieniem gar ūdens kanāliem jeb levadām, kas caurvij visu salu.

Maršruts:

Rīga – Madeira (Funšala) – Rīga

(ar pārsēšanos turp-atpakaļ London Luton lidostā. Atpakaļceļā gaidīšana naktī uz nākamo reisu ~6 stundas)

Lidojumu datumi:

2022.g. janvāris

Daži piemēri:

11. – 18.01. (59 EUR)
15. – 22.01. (59 EUR)
18. – 25.01. (65 EUR)
22. – 29.01. (67 EUR)
25.01. – 01.02. (59 EUR)

lēti lidojumi uz madeiru no rīgas

Kur iegādāties?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta viena rokas bagāža (maks. izmēri 40 x 30 x 20 cm, 10 kg), kas jānovieto zem sēdvietas.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes MADEIRĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.