Lēti lidojumi uz MARSEĻU no Rīgas par €69 turp-atpakaļ

31. oktobris, 2019

Lēti lidojumi uz MARSEĻU no Rīgas par €69 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair! Atrodi lētākos lidojumus uz Marseļu, Franciju un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 69 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Marseļa ir pilsēta Francijas dienvidos Vidusjūras krastā pie Ronas upes grīvas. Francijas otra lielākā pilsēta (aiz Parīzes). Lielākā Francijas osta un lielākā osta Vidusjūras krastos. Pilsētas iedzīvotāju sastāvs ir ļoti raibs, bet apmēram 25% no iedzīvotājiem ir Ziemeļāfrikas izcelsmes. Pilsētā ir arī trešā lielākā ebreju kopiena Eiropā. Pie Marseļas uz salas atrodas Ifas cietoksnis, kurā, pēc leģendas, bijis ieslodzīts grāfs Monte-Kristo. Francijas himna (Marseljēza) nosaukta pilsētas vārdā.

Maršruts:

Rīga – Marseļa – Rīga

Lidojumu datumi:

2020.g. 2. – 9. februāris

Izmanto KIWI Atlaižu kodu 5 EUR vērtībā (Kiwi.com kods KIWI5) un kopā par lidojumiem maksā 69 eur (74 eur vietā). Kiwi kupona kodu varēsi ievadīt apmaksas lapā pie Redeem Promo Code.

lēti lidojumi uz marseļu no rīgas

Pērkot caur Kiwi.com tiek nodrošināta arī garantija, ja lidojums ir atcelts vai kavējas un netiek uzspēts uz nākamo, tad Kiwi.com meklē citu alternatīvu lidojumu.

Kur rezervēt?

KIWI.COM

Bagāžas noteikumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 25 x 20 cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Lidojums ir aizkavējies vai pat atcelts? Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk ŠEIT

Naktsmītnes FRANCIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com