Lēti lidojumi uz OSLO no Rīgas par €20 turp-atpakaļ

16. septembris, 2019

Lēti lidojumi uz OSLO no Rīgas par €20 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Wizz Air! Atrodi lētākos lidojumus uz Oslo, Norvēģiju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 20 EUR abos virzienos ar Wizz Air kluba karti vai no 25 EUR abos virzienos visiem pārējiem.

Oslo ir pilsēta Norvēģijas dienvidaustrumos, osta pie Ziemeļjūras Oslofjorda. Norvēģijas galvaspilsēta un lielākā pilsēta. Lielāko pilsētas teritoriju jeb 2/3 no teritorijas veido meži un ūdeņi. Oslo ir Norvēģijas ekonomiskais, tirdzniecības, banku, rūpniecības un kuģniecības centrs. Pilsēta ir nozīmīgs jūrniecības un jūras tirdzniecības centrs Eiropā. Oslo atrodas daudzi lielie jūrniecības uzņēmumi, no kuriem daži ir vieni no lielākajiem kuģniecības, kuģu aģentu un jūras apdrošināšanas brokeru uzņēmumiem pasaulē. Jau daudzus gadus Oslo ir iekļauta pasaules dārgāko pilsētu sarakstā ar tādām pilsētām kā Sidneja, Tokija, Cīrihe un citām.

Maršruts:

Rīga – Oslo (Sannjefūra Torpa) – Rīga

Lidojumu datumi:

2019.g. oktobris – novembris

Daži piemēri:

10. – 14.10.
17. – 23.10.
25. – 30.10.
08. – 11.11.
08. – 13.11.
22. – 27.11.

lēti lidojumi uz oslo no rīgas

Kur rezervēt?

WIZZAIR

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 30 x 20 cm.

Vairāk informāciju par WIZZ Discount Club karti var lasīt šeit!

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Lidojums ir aizkavējies vai pat atcelts? Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk ŠEIT

Naktsmītnes NORVĒĢIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com