Lidojumi uz PALERMO no Rīgas par €63 turp-atpakaļ

12. maijs, 2022

Lēti lidojumi uz Palermo no Rīgas par €63 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Buzz (Ryanair)! Atrodi lētākos lidojumus uz Palermo, Sicīliju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 63 EUR abos virzienos.

Iepazīties ar informāciju par Itālijā noteiktajiem ieceļošanas ierobežojumiem un citu aktuālo informāciju par attiecīgo valsti vari portālā Re-open EU.

Palermo ir pilsēta Itālijas dienvidos, osta Sicīlijas ziemeļkrastā pie Tirēnu jūras. Sicīlijas reģiona galvaspilsēta un lielākā pilsēta. Palermo provinces centrs. Pilsēta bagāta ar daudzu gadsimtu un stilu arhitektūras pieminekļiem, jo pilsēta bijusi dažādu kultūru (rietumu, Bizantijas, arābu) ietekmē. Vērtīga ir Palermo normāņu arhitektūra. Palermo ir pazīstama arī kā itāļu mafijas dzimtene.

Maršruts:

Rīga – Palermo – Rīga

Lidojumu datumi:

2022.g. maijs – jūnijs

Daži piemēri:

18 – 25.05. (64 EUR)
18.05. – 01.06. (70 EUR)
25.05. – 01.06. (63 EUR)
08. – 15.06. (86 EUR)

lēti lidojumi uz palermo no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes Itālijā:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.