WOW! Lēti tiešie lidojumi uz PARĪZI no Viļņas par €27 turp-atpakaļ

13. maijs, 2019

Lēti tiešie lidojumi uz PARĪZI no Viļņas par €27 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Wizz Air! Atrodi lētākos lidojumus uz Parīzi, Franciju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 27 EUR abos virzienos ar Wizz Air kluba karti vai no 47 EUR abos virzienos visiem pārējiem.

Parīze ir Francijas galvaspilsēta un lielākā valsts pilsēta. Parīze ir valsts politiskais, biznesa un kultūras centrs. Parīzes platība ir 118,3 km². Tajā dzīvo 2,20 miljoni iedzīvotāji, bet, ja pieskaita arī piepilsētas, tad iedzīvotāju skaits pārsniedz 10 miljonus. Savukārt Parīzes metropoles iedzīvotāju skaits pārsniedz 12,5 miljonus. Tā ir viena no tūristu visapmeklētākajām pilsētām pasaulē. Parīzē ir daudzi mākslas muzeji un vēsturiskas celtnes. Slavenākie objekti ir Eifeļa tornis, Luvra un Triumfa arka. Kopš viduslaikiem Parīze ir viena no Eiropas svarīgākajiem intelektuālajiem un mākslas centriem.

Maršruts:

Viļņa – Parīze – Viļņa

Lidojumu datumi:

maijs – jūnijs

Piemēri:

24.05. – 03.06.
27.05. – 03.06.

Lēti lidojumi uz PARĪZI no Viļņas

Kur rezervēt?

WIZZAIR

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 30 x 20 cm.

Vairāk informāciju par WIZZ Discount Club karti var lasīt šeit!

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Naktsmītnes Francijā:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com