Lēti lidojumi uz ROMU no Viļņas par €45 turp-atpakaļ

15. jūlijs, 2019

Lēti lidojumi uz ROMU no Viļņas par €45 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair! Atrodi lētākos lidojumus uz Romu, Itāliju un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 45 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Roma, Itālijas valsts galvaspilsēta. Roma atrodas Apenīnu pussalas centrālajā daļā, Tibras upes krastos, aptuveni 24 km attālumā no Tirēnu jūras. Roma bija senās Romas Republikas un Romas impērijas galvaspilsēta. Tā ir arī garīgais un fiziskais Romas Katoļu baznīcas centrs. Roma ir viena no tūristu apmeklētākajām pilsētām pasaulē. Uz Romu dodas ne tikai tūristi, bet arī svētceļotāji, zinātnieki un mākslas mīļotāji. Roma ir viens no Rietumu civilizācijas “šūpuļiem”, jo antīkajā pasaulē bija Senās Romas galvenais centrs. Pilsētas centrā atrodas Vatikāns — suverēna valsts, pāvesta rezidence. Līdz ar to Roma ir visas katoļu pasaules centrs.

Maršruts:

Viļņa – Roma – Viļņa

Lidojumu datumi:

2019.g. novembris

Daži piemēri:

07. – 14.11. (59 EUR)
14. – 21.11. (49 EUR)
21. – 28.11. (46 EUR)
28.11. – 05.12. (54 EUR)

lēti lidojumi uz romu no viļņas

Kur rezervēt?

MOMONDO

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Naktsmītnes ITĀLIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com