Lēti lidojumi uz SANFRANCISKO no Rīgas par €517 turp-atpakaļ

4. marts, 2024

Lēti lidojumi uz SANFRANCISKO no Rīgas par €517 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Condor / AirBaltic! Atrodi lētākos lidojumus uz Sanfrancisko, ASV un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 517 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Sanfrancisko, oficiāli Sanfrancisko pilsēta un apgabals ir pilsēta ASV, Kalifornijas štatā, Klusā okeāna krastā Sanfrancisko pussalā, kas atdala okeānu no Sanfrancisko līča. Pēc iedzīvotāju skaita Sanfrancisko ir ceturtā lielākā pilsēta Kalifornijas štatā un četrpadsmitā lielākā Amerikas Savienotajās Valstīs.  Mūsdienās pilsētas galvenās ekonomikas nozares ir tūrisms, finanses un augstās tehnoloģijas. Sanfrancisko ir ievērojamas vietas, kā Alkatraza – leģendārs cietums, Zelta vārtu tilts, Sanfrancisko ķīniešu kvartāls.

Maršruts:

Rīga – Sanfrancisko – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. aprīlis

Daži piemēri:

15. – 23.04. (517 EUR)
15. – 25.04. (517 EUR)
15. – 30.04. (517 EUR)
17. – 30.04. (517 EUR)
19. – 30.04. (525 EUR)
20. – 30.04. (525 EUR)

lēti lidojumi uz sanfrancisko no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta nododamā bagāža + rokas bagāža + ēdināšana.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.