LAST MINUTE! Tiešie lidojumi uz ZALCBURGU no Rīgas par €71 turp-atpakaļ ar AirBaltic

14. februāris, 2024

Lēti lidojumi uz ZALCBURGU no Rīgas par €71 turp-atpakaļ ar Air Baltic (Tez Tour tūroperators)! Dodies kalnu slēpošanas atpūtas ceļojumā uz Austriju un rezervē aviobiļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 71 EUR vienai personai.

Austrija ir valsts Centrāleiropā. Austriju no visām pusēm ieskauj citas valstis un tai nav izejas pie jūras. Austrija sastāv no deviņām federālajām zemēm, kur katrai ir savs parlaments un valdība. Austrijas platība ir 83 849 km², un šajā valstī dzīvo aptuveni 9 miljoni iedzīvotāju, no kuriem aptuveni trīs ceturtdaļas ir katoļi. Valsts galvaspilsēta ir Vīne, kur dzīvo aptuveni 20% no visiem Austrijas iedzīvotājiem. Oficiālā valoda ir vācu valoda. Austrijas iedzīvotāju lielākā daļa ir etniski vāciešiem tuvi radnieciskie austrieši. Lielākās minoritātes ir slovēņi, horvāti un ungāri. Valsts galva ir Austrijas prezidents, bet valdības galva — kanclers.

Lidojuma maršruts:

Rīga – Zalcburga – Rīga

Ceļojuma datumi:

2024.g. 17. -24. februāris

lēti lidojumi uz zalcburgu no rīgas

Kur rezervēt?

TEZ TOUR

Bagāžas noteikumi:

Nododamā bagāža + Rokas bagāža + slēpju/snovborda inventārs iekļauts cenā!

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.