Nakšņošana 4* Rixwell Gertrude Hotel (Rīga) tikai no €196 nedēļā

12. februāris, 2024

Ilgtermiņa izmitināšanai tiek piedāvāti komfortabli numuriņi “Rixwell Gertrude Hotel” viesnīcā Rīgā. Viesnīca atrodas labā lokācijā, Vecrīgā ir iespējams nokļūt, izmantojot pilsētas sabiedrisko transportu. Tuvākā autobusu pietura atrodas tieši ielas pretējā pusē. Rīgas Centrālā dzelzceļa stacija ir 1,2 km attālumā. Izmitināšana viesnīcas numuros ir iespējama uz dažādiem termiņiem; cena atkarīga no palikšanas laika un cilvēku skaita. Komunālie maksājumi (elektrība, siltums, ūdens), kā arī numura uzkopšana 1 reizi nedēļā ir iekļauti numura cenā.

Numuri ir ērti un labiekārtoti, platība ~18 m2. Katrā numurā ir vanna vai duša, galds, skapis, TV, bagāžas plaukts, seifs, mini-ledusskapis un mikroviļņu krāsnis. Visās istabās pieejams gludeklis un gludināmais dēlis, kā arī tās aprīkotas ar tējas un kafijas pagatavošanas iespējām. Bezmaksas Wi-Fi un gaisa kondicionieris.

Cenu piedāvājums

  • 1 nedēļa – no 196€ (līdz 2 cilvēkiem numurā)
  • 1 mēnesis – no 600€ (līdz 2 cilvēkiem numurā)

Garantijas maksa – 200€.

Papildus iespējamie pakalpojumi un to izmaksas:

  • Uzkopšana pēc pieprasījuma (cena no 10 eiro par 1 uzkopšanas reizi, atkarībā no dzīvošanas ilguma)
  • Veļas mazgāšana un žāvēšana (saskaņā ar viesnīcas cenrādi)
  • Bufetes tipa brokastu paketes speciāls piedāvājums – 35% atlaide brokastu cenām  (45 eiro par 7 dienām 1 personai; pērkot uzreiz uz periodu 1 mēnesis brokastu paketes maksa ir 180 eiro 1 personai).

Par piedāvājumu raksti [email protected] vai zvani +371 60007747.