Ceļojums uz RODAS SALU no Rīgas par €458 (tiešie lidojumi + 7 naktis viesnīcā + transfērs)

10. jūlijs, 2024

Ceļojums uz RODAS SALU no Rīgas par €458 (tiešie lidojumi ar airBaltic + 7 naktis viesnīcā + transfērs) ar tūroperatoru Tez Tour! Dodies atpūtas ceļojumā uz Rodas salu Grieķijā un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 458.50 EUR vienai personai (dodoties ceļojumā divatā).

Roda ir sala Grieķijā, atrodas Egejas jūras austrumos. Tā ir lielākā no Dienvidsporādu salām gan platības, gan iedzīvotāju skaita ziņā. Tāpat tas ir salu grupas vēsturiskais centrs. Vēsturiski tā ir pazīstama kā Rodas kolosa (viens no septiņiem pasaules brīnumiem) atrašanās vieta. Savukārt Rodas viduslaiku vecpilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma objektu sarakstā. Mūsdienās Rodas sala ir viens no populārākajiem tūrisma galamērķiem Eiropā.

Maršruts:

Rīga – Roda – Rīga

Ceļojuma datumi:

2024.g. 8. – 15. septembris

Cenā iekļauts:

Tiešais lidojums (turp un atpakaļ, 08. – 15.09.24) no Rīgas uz Rodas salu (АirBaltic, Airbus 220-300, nododamā bagāža – 23 kg / rokas bagāža – 8 kg); dzīvošana jūsu izvēlētā viesnīcā, grupas transfērs, TEZ TOUR pārstāvja pakalpojumi kūrortos, “airBaltic Club” lojalitātes programmas bonusu punkti.

Ceļojums uz RODAS SALU no Rīgas

Kur rezervēt?

TEZ TOUR

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.