Ceļojums uz RODAS SALU no Rīgas par €494 (lidojums + 7 naktis viesnīcā + transfērs)

15. marta, 2023

Ceļojuma piedāvājums uz RODAS SALU no Rīgas par €494 (lidojums + 7 naktis viesnīcā + transfērs) ar tūroperatoru Tez Tour! Dodies atpūtas ceļojumā uz Rodas salu Grieķijā un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 494 EUR vienai personai (dodoties ceļojumā divatā).

Roda ir sala Grieķijā, atrodas Egejas jūras austrumos. Tā ir lielākā no Dienvidsporādu salām gan platības, gan iedzīvotāju skaita ziņā. Tāpat tas ir salu grupas vēsturiskais centrs. Vēsturiski tā ir pazīstama kā Rodas kolosa (viens no septiņiem pasaules brīnumiem) atrašanās vieta. Savukārt Rodas viduslaiku vecpilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma objektu sarakstā. Mūsdienās Rodas sala ir viens no populārākajiem tūrisma galamērķiem Eiropā.

Maršruts:

Rīga – Roda – Rīga

Ceļojuma datumi:

2023.g. 6. – 13. maijs

Ceļojums uz RODAS SALU no Rīgas

Cenā iekļauts:

Lidojums
Viesnīca
Transfērs
Reģistrētā bagāža un rokas bagāža
Jūsu izvēlētie papildus pakalpojumi

Kur rezervēt?

TEZ TOUR

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes RODAS SALĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.