5* Promenade Hotel Liepāja par €58 par nakti ar brokastīm (DBL/TWIN)

10. decembris, 2023

Izdevīgas naktsmītnes Liepājā, 5* viesnīca Promenade Hotel Liepāja par €58.20 par nakti (DBL/TWIN) ar brokastīm. Iegūsti lielisku atlaidi savai nākamajai viesnīcas rezervācijai un izbaudi atpūtu Liepājā ar komfortu.

Liepāja ir trešā lielākā pilsēta Latvijā. Tā ir lielākā Kurzemes pilsēta, kas atrodas Latvijas rietumu krastā starp Baltijas jūru un Liepājas ezeru, kuru ar jūru savieno Tirdzniecības kanāls. Liepāja ir nozīmīga kultūras, izglītības, rūpniecības un ostas pilsēta ar trešo lielāko ostu Latvijā pēc pārkrauto kravu daudzuma.

Vēstures avotos tā pirmo reizi minēta kā Līvas ciems (latīņu: villa Liva, vēlāk arī Lyva, Live) 1253. gadā, savukārt pilsētas tiesības tai tika piešķirtas 1625. gadā. Liepājas kopējā platība ir 60,37 km², pēc 2019. gada datiem pilsētā dzīvoja 68 945 iedzīvotāji.

5* Promenade Hotel Liepaja

Pieczvaigžņu dizaina viesnīca Promenade atrodas unikālā vietā, pie kanāla, jahtu piestātnes un Liepājas ostas. Viesnīcā ir eleganti numuri ar gaisa kondicionētāju un plazmas televizoru. Bezvadu interneta pieslēgums un autostāvvieta tiek piedāvāta bez maksas.

Šajā bijušajā graudu noliktavā ir vestibils, kas tiek izmantots kā populāra mākslas galerija. Daži arhitektūras elementi ir saglabājušies pat no 1770. gada.

Visos individuāli iekārtotajos numuros ir mini bārs, kabeļtelevīzija un atpūtas zona. Katrā numurā ir mūsdienīga vannas istaba ar tualetes piederumiem. Dažos numuros ir sauna.

Promenade Hotel Liepaja

2023.gada Ziemassvētku izpārdošana ir klāt – rezervē brīvdienas Liepājā par ļoti labām cenām un iepriecini savus tuvākos!

Ievadot unikālo atlaides kodu: ZIEMA40 viesnīcas mājas lapas rezervācijas sistēmā, Jūs saņemsiet 40% atlaidi, izvēlētās kategorijas numuram.

Ziemassvētku izpārdošana darbosies tikai 24 stundas no 10. decembra plkst. 10:00 līdz 11. decembra plkst. 10:00.

Rezervācijas iespējams veikt periodam no 10.12.2023 līdz 30.04.2024 ar atsevišķiem izņēmumiem!

promenade hotel liepaja

Daži foto no numuriņa:

 

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Ceļo ar Luminor Black 

Ceļojumu apdrošināšana, pirkumu apdrošināšana, skaidras naudas izņemšana no bankomātiem visā pasaulē! Izbaudi kartes priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Luminor Black bez kredītlimita. Skaidras naudas izņemšanas limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv.

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com