5* Royal Square Hotel & Suites RĪGĀ tikai €31 par nakti (DBL / TWIN ar brokastīm)

22. oktobris, 2020

5* Royal Square Hotel & Suites viesnīcas numuriņa cena sākot tikai no 31 EUR par nakti divām personām. Iegūsti lielisku atlaidi savai nākamajai viesnīcas rezervācijai un izbaudi atpūtu Rīgā ar komfortu.

Greznā pieczvaigžņu viesnīca Royal Square Hotel & Suites atrodas Vecrīgas sirdī, 5 minūšu pastaigas attālumā no Latvijas Nacionālās operas un baleta. Viesiem tiek piedāvāti eleganti numuri ar bezmaksas WiFi un gaisa kondicionētāju.

Visos viesnīcas Hotel & Suites Royal Square elegantajos numuros ir augstas kvalitātes ērtības. Katrā numurā ir LCD televizors ar kabeļtelevīzijas kanāliem, mini bārs un seifs. Viesiem tiek nodrošināta numura sagatavošana naktij, kā arī čības un peldmēteļi.

Viesnīcas vestibila bārā tiek piedāvātas daudzveidīgas bufetes tipa brokastis. Pusdienas un vakariņas var ieturēt elegantajā restorānā Desiderata, kura specializācija ir latviešu virtuves un starptautiskās virtuves gardēžu ēdieni. Viesiem ir pieejama arī plaša izsmalcinātu vīnu izlase.

Viesi par papildmaksu var apmeklēt naktsmītnes Royal Square Hotel & Suites 5. stāvā esošo labsajūtas centru ar burbuļvannu un privātu saunu. Reģistratūras darbinieki ir pieejami visas diennakts garumā un var noorganizēt apkalpošanu numurā, kā arī automašīnu un limuzīnu nomu. Viesu rīcībā ir arī bagāžas glabātuve.

Viesnīca Royal Square Hotel & Suites atrodas Rīgas galvenajā gājēju ielā, kas savieno tādas iecienītas pilsētas apskates vietas kā Rātslaukumu un Brīvības pieminekli.

Palikšanas datumi:

2020.g. oktobris – decembris (ļoti daudz opciju)

Daži piemēri:

25. – 26.10.
27. – 28.10.
09. – 10.11.
12. – 13.11.
18. – 19.11.
17. – 18.12.

5 zvaigznu viesnica riga

Viesnīca:

5* Royal Square Hotel & Suites (ar iekļautām brokastīm)

Kur iegādāties?

MOMONDO

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie Refundor. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.