RYANAIR “Melnā Piektdiena” akcija (Cyber Monday): Agrie vasaras braucieni (8. diena)

28. novembris, 2022

RYANAIR Melnā Piektdiena: Agrie vasaras braucieni! Atrodi lētākos lidojumus un izmanto Ryanair Black Friday akciju. Rezervē biļeti par labāko cenu. Ryanair katru dienu no 21. – 28. novembrim publicēs kādu akciju Black Friday (Melnā Piektdiena) ietvaros. Sekojiet līdzi!

Ryanair piedāvā lētas aviobiļetes uz saviem lidojumiem. “Ryanair” ir Īrijas lielākā aviokompānija. Tā tika dibināta 1985.gadā un šobrīd tā ir no lielākā zemo cenu aviokompānija Eiropā ar vairāk kā 200 galamērķiem 36 valstīs.

Maršruts:

aviokompānijas Ryanair maršruti

Izpārdošanas periods:

2022.g. 28. novembris

Lidojumu datumi:

līdz 2023.g.1. aprīlis – 30. jūnijs

RYANAIR Melnā Piektdiena akcija Cyber Monday

Kur rezervēt?

RYANAIR

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā cenā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.