Stena Line MELNĀ PIEKTDIENA: -50% atlaides

26. novembris, 2021

STENA LINE MELNĀ PIEKTDIENA! Izpārdošana ir klāt! Atlaides līdz pat 50% vieglajām automašīnām un pasažieriem. Izmantojiet iespēju iegādāties prāmja biļetes maršrutā Ventspils-Nīnashamna-Ventspils un Liepāja-Trāveminde-Liepāja ar atlaidi līdz pat 50% vieglajām automašīnām un pasažieriem! Izmantojot īpašā piedāvājuma kodu BFRIDAY, rezervējiet biļetes no 24.novembra līdz 29.novembrim, bet ceļojiet līdz pat 31.maijam!

Stena Line ir viena no vadošajām prāmju kompānijām Eiropā ar 37 kuģiem un 18 maršrutiem Ziemeļeiropā, katru gadu nodrošinot 28 000 reisus. Stena Line ir svarīga Eiropas loģistikas tīkla sastāvdaļa, un tā izstrādā jaunus kombinēto kravu pārvadājumu risinājumus, apvienojot dzelzceļa, autoceļu un jūras transportu. Stena Line ir arī nozīmīga loma tūrisma nozarē Eiropā, jo tiek nodrošināti arī pasažieru pārvadājumi. Stena Line ir ģimenes uzņēmums, dibināts 1962.gadā; galvenā mītne ir Gēteborgā, Zviedrijā. Stena Line strādā 4 300 darbinieki un gada apgrozījums ir 14 miljardi zviedru kronu (SEK).

AKCIJAS NOTEIKUMI:

Stena Line Atlaide tiek piemērota rezervācijām, kas veiktas akcijas periodā no 24.11.2021. līdz 29.11.2021. maršrutos Ventspils – Nīnashamna – Ventspils un Liepāja – Trāveminde – Liepāja.

Stena Line Atlaide tiek piemērota reisiem laika posmā no 1.12.2021. līdz 31.05.2022.

Stena Line Atlaide tiek piemērota Economy un Flexi tarifa biļetēm.

Stena Line Atlaide tiek piemērota vieglajām automašīnām, motocikliem, velosipēdiem, mikroautobusiem un piekabēm.

Stena Line Atlaide tiek piemērota, ja rezervācijā ir norādīts īpašā piedāvājuma kods BFRIDAY.

Stena Line Atlaide 20% apmērā tiek piemērota kajītēm. Sēdvietām un citiem papildu pakalpojumiem, piemēram, maltītēm atlaide netiek piemērota.

Stena Line Ostu nodevām un ekoloģijas nodevai atlaide netiek piemērota.

Stena Line Akcijas biļešu skaits ir ierobežots.

stena line melnā piektdiena

Izpārdošanas periods:

līdz 2021.g. 29. novembrim

Braucienu datumi:

2021.g. 1. decembris – 2022.g. 31. maijs

Kur rezervēt?

STENA LINE

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.