TEZ TOUR MELNĀ PIEKTDIENA AKCIJA!

25. novembris, 2022

Tez Tour Black Friday jeb  Tez Tour Melnā Piektdiena 2022 akcija no 21. novembra līdz 28. novembrim: ceļojumu pārdošana populāros ziemas un vasaras virzienos! Starptautiskais tūroperators TEZ TOUR ir lielākais Latvijas tūroperators, kas organizē ceļojumus uz dažādām tūristu iecienītām pasaules valstīm.

24/7 atbalsta dienests

Tez Tour atbalsta dienests palīdzēs jums rezervēt ceļojumu tiešsaistē (online). Ja jums rodas kāds jautājums ceļojuma laikā, tad ziniet – Tez Tour pieejami saziņai visu diennakti un tiks rasti risinājumi vai atbildes visīsākajā laikā

Minimālais avansa maksājums

Veiciet avansa maksājumu 5% apmērā no cenas – un ceļojums ir jūsu! Pārējā samaksas daļa jāapmaksā līdz noteiktajam termiņam, bet ne vēlāk kā 14 dienas pirms izlidošanas

Apdrošināšana pret neizlidošanu ar čartereisiem

Nekādu risku: rezervējot ceļojumus ar čarterreisiem, ir pieejams TEZ FLEX papildu pakalpojums. Pateicoties tam – ja personai uz lidojuma brīdi konstatēts pozitīvs COVID-19 testa rezultāts, tad samaksātā summa tiks izmantota kā depozīts nākamajai rezervācijai

Maršruts:

Tez Tour galamērķi

TEZ TOUR MELNĀ PIEKTDIENA AKCIJA 2022

Akcijas noteikumi:

  • Akcija spēkā tikai jaunām rezervācijām, kas veiktas laikā no 21. novembra (plkst. 00:09) līdz 28. novembrim (plkst. 22:59).
  • Detalizētāka informācija par akciju katrai atsevišķi ņemtai viesnīcai ceļojumā (akcijas laiks, ceļojuma periods utt.) būs norādīta viesnīcu saraksta lapā – pēc valstīm.
  • Akcijas numuru skaits – ierobežots.
  • Jebkuras izmaiņas apstiprinātās rezervācijās – tikai un vienīgi pēc pieprasījuma.

Apmaksa:

  • Avansa maksājums – 5% – veicot rezervēšanu, ja līdz ceļojumam sākumam atlikušas 14 vai mazāk dienas, samaksa – 100% apmērā – rezervēšanas brīdī.
  • Apmaksa pilnā apmērā jāveic – ne mazāk kā 14 kalendārās dienas pirms izlidošanas; ja rezervējot līdz izlidošanas datumam atlikušas mazāk par 14 kalendārām dienām – apmaksa 100% apmērā.

Ceļojuma cenā iekļauts:

  • Lidojums no Rīgas/ uz Rīgu (nododamā bagāža – 23 kg / rokas bagāža – 8 kg); dzīvošana viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu, grupas transfers, TEZ TOUR pārstāvja pakalpojumi kūrortos.

Kur rezervēt?

TEZ TOUR

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.