Air Baltic MELNĀ PIEKTDIENA: Aviobiļetes no €33 vienā virzienā + smagā rokas bagāža par €1

24. novembris, 2023

Air Baltic akcija lidojumu pārdošanā ir klāt! Biļetes uz visiem galamērķiem tagad pieejamas par viszemākajām cenām. Biļetes uz visiem galamērķiem pieejamas par viszemākajām cenām. Ķer ciet īpašos Melnās piektdienas piedāvājumus un izbaudi brīvdienas kādā no Air Baltic daudzajiem galamērķiem. Melnās piektdienas LIELPĀRDOŠANA Tikai līdz 30. novembrim GREEN SALE izpārdošana melnās piektdienas noskaņās ar superlabām cenām visiem lidojumiem no decembra līdz pat nākamā gada rudenim.

Tikai Melnās piektdienas nedēļas nogalē līdz 27. novembrim pērc biļeti un pievieno smago rokas bagāžu par 1 € katrā virzienā. Ar smago rokas bagāžu varēsi ņemt līdzi lidmašīnas salonā 12 kg somu parasto 8 kg vietā. Atlaide bagāžai spēkā no 24.11.2023 līdz 27.11.2023 plkst. 23:59, tikai pērkot kopā ar aviobiļeti.

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir viena no punktuālākajām lidsabiedrībām pasaulē, kas savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 96,14% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder 3,86%. airBaltic veic lidojumus ar 26 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax airBaltic piešķīrusi piecu zvaigžņu vērtējumu par ieviestajiem Covid-19 drošības pasākumiem. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award).

Lidojumu datumi:

2023.g. 11. decembris – 2024.g. 30. septembris

Pārdošanas datumi:

Līdz 2023.gada 30. novembrim

Daži galamērķu piemēri (vienā virzienā):

air baltic melnā piektdiena

Pilno sarakstu ar galamērķiem skatīt ŠEIT

Bagāžas nosacījumi:

Katrs Ekonomiskās servisa klases pasažieris drīkst ceļot ar vienu rokas bagāžas vienību (55x40x23 cm) un vienu personīgo mantu (30x40x10 cm). Kopējais rokas bagāžas svars nedrīkst pārsniegt 8 kilogramus.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Ceļo ar Luminor Black 

Ceļojumu apdrošināšana, pirkumu apdrošināšana, skaidras naudas izņemšana no bankomātiem visā pasaulē! Izbaudi kartes priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Luminor Black bez kredītlimita. Skaidras naudas izņemšanas limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv.

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com