NORWEGIAN Atlaižu Kods: 20% atlaide lidojumiem

13. februāris, 2023

Norwegian Atlaižu Kods: līdz 20% atlaide visiem lidojumiem ar lidsabiedrību Norwegian. Rezervē jebkuru no Norwegian galamērķiem un iegūsti līdz 20% atlaidi EUR ar Norwegian atlaides kodu, kuru vari izmantot lidojumiem turp-atpakaļ.

Norwegian ir zemo cenu aviokompānija no Norvēģijas. Norwegian Air ir otra lielākā aviosabiedrība Skandināvu valstīs. Uz saviem lidojumiem aviokompānija Norwegian piedāvā lētas aviobiļetes par zemām cenām. Šobrīd aviosabiedrībai  “Norwegian” ir 12 darbības bāzes, bet lielākā un galvenā bāze atrodas Oslo. Norwegian Air Shuttle veic lidojumus uz 313 maršrutiem un 116 galamērķiem.

Ceļošanas periods:

līdz 2023.g. 15. jūnijam

Galamērķi:

Norwegian atlaides kods darbojas uz visiem lidojumiem

Norwegian Atlaižu Kods:

VALENTINES23

NORWEGIAN Atlaižu Kods

Kur iegādāties aviobiļetes?

NORWEGIAN

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas bagāža 55x40x23 cm + rokas soma 25x33x20 cm, kopējais abus bagāžu svars nedrīkst būt lielāks par 10 kg.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to šeit. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.