NORWEGIAN Atlaižu Kods (MELNĀ PIEKTDIENA): 30% atlaide lidojumiem **PĒDĒJĀ AKCIJAS DIENA**

27. novembris, 2023

Norwegian Atlaižu Kods (Melnā PIEKTDIENA): līdz 30% atlaide visiem lidojumiem ar lidsabiedrību Norwegian. Rezervē jebkuru no Norwegian galamērķiem un iegūsti līdz 30% atlaidi EUR ar Norwegian atlaides kodu, kuru vari izmantot lidojumiem turp-atpakaļ.

Norwegian ir zemo cenu aviokompānija no Norvēģijas. Norwegian Air ir otra lielākā aviosabiedrība Skandināvu valstīs. Uz saviem lidojumiem aviokompānija Norwegian piedāvā lētas aviobiļetes par zemām cenām. Šobrīd aviosabiedrībai  “Norwegian” ir 12 darbības bāzes, bet lielākā un galvenā bāze atrodas Oslo. Norwegian Air Shuttle veic lidojumus uz 313 maršrutiem un 116 galamērķiem.

Ceļošanas periods:

2023.g. 4. decembris – 2024.g. 15. jūnijs

Galamērķi:

Norwegian atlaides kods darbojas uz visiem lidojumiem

Norwegian Atlaižu Kods:

BLACKWEEK23

norwegian atlaižu kods 2023 melnā piektdiena

Kur iegādāties aviobiļetes?

NORWEGIAN

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 30×20×38 cm

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Ja Tev patīk TravelFree saturs, Tev ir iespēja atbalstīt mūs. Atbalstot TravelFree, Tu palīdzēsi atrast un publicēt vēl kvalitatīvāku saturu un vairāk izdevīgus ceļojuma piedāvājumus. Tev tas ir neliels ziedojums, bet man – milzīgs atbalsts. Paldies par Tavu atbalstu – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Ceļo ar Luminor Black 

Ceļojumu apdrošināšana, pirkumu apdrošināšana, skaidras naudas izņemšana no bankomātiem visā pasaulē! Izbaudi kartes priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Luminor Black bez kredītlimita. Skaidras naudas izņemšanas limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv.

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com