Booking MELNĀ PIEKTDIENA: -30 % atlaide naktsmītnēm

21. novembris, 2022

Booking Melnā Piektdiena atlaides: -30 % naktsmītnēm. Iegūsti lielisku atlaidi savai nākamajai rezervācijai un izbaudi brīvdienas kādā no galamērķiem. Booking atlaižu kods nav nepieciešams, cenas ar atlaidi uzrādās uzreiz.

Uzņēmums Booking.com ir dibināts 1996. gadā Amsterdamā, un no neliela Nīderlandes jaunuzņēmuma tas ir izaudzis par vienu no vadošajiem digitālajiem ceļojumu uzņēmumiem pasaulē. Booking.com ir daļa no uzņēmumu grupas Booking Holdings Inc. (NASDAQ: BKNG), un tā misija ir atvieglot visiem pasaules iepazīšanu.

Booking.com ir pieejams 43 valodās un piedāvā vairāk nekā 28 miljonus reģistrētu nakšņošanas iespēju, tajā skaitā vairāk nekā 6,2 miljonus māju, dzīvokļu un citu unikālu naktsmītņu. Lai kurp jūs dotos vai ko vēlētos darīt, uzņēmums Booking.com to atvieglos un palīdzēs ar 24/7 klientu apkalpošanu.

Booking Melnā Piektdiena

Ietaupiet vismaz 30% naktsmītnēs visā pasaulē un piedzīvojiet mirkļus, kas paliks atmiņā ilgi pēc ceļojuma.

Palikšanas datumi:

Naktsmītnes par īpašo cenu pieejamas līdz 2023.g. 31. decembrim

Rezervēšanas periods:

līdz 2021.g. 1. decembrim

Booking MELNĀ PIEKTDIENA 2022

Kur rezervēt?

BOOKING.COM

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.