Booking AKCIJA: -15% atlaide naktsmītnēm

15. marts, 2024

Booking atlaides: – 15% naktsmītnēm. Iegūsti lielisku atlaidi savai nākamajai rezervācijai un izbaudi brīvdienas kādā no galamērķiem. Booking atlaižu kods nav nepieciešams, cenas ar atlaidi uzrādās uzreiz.

Uzņēmums Booking.com ir dibināts 1996. gadā Amsterdamā, un no neliela Nīderlandes jaunuzņēmuma tas ir izaudzis par vienu no vadošajiem digitālajiem ceļojumu uzņēmumiem pasaulē. Booking.com ir daļa no uzņēmumu grupas Booking Holdings Inc. (NASDAQ: BKNG), un tā misija ir atvieglot visiem pasaules iepazīšanu.

Booking.com ir pieejams 43 valodās un piedāvā vairāk nekā 28 miljonus reģistrētu nakšņošanas iespēju, tajā skaitā vairāk nekā 6,2 miljonus māju, dzīvokļu un citu unikālu naktsmītņu. Lai kurp jūs dotos vai ko vēlētos darīt, uzņēmums Booking.com to atvieglos un palīdzēs ar 24/7 klientu apkalpošanu.

Booking AKCIJA 2024

Cik daudz es varu ietaupīt ar Gada beigu piedāvājumiem?

Gada beigu piedāvājumu minimālais ietaupījums ir 15%. Atlaides tiek piemērotas numura sākotnējai cenai pirms nodokļu un papildmaksu piemērošanas.

Kad es varu rezervēt Gada beigu piedāvājumus?

Sezonas piedāvājumus var rezervēt laikā no 2024. gada 13. marta līdz 30. septembrim (ieskaitot).

Kad es varu uzturēties naktsmītnē, izmantojot Gada beigu piedāvājumus?

Sezonas piedāvājumi ir pieejami atbilstošajās naktsmītnēs visā pasaulē uzturēšanās datumiem no 2024. gada 29. marta līdz 30. septembrim (ieskaitot).

Booking.com AKCIJA

Kur rezervēt?

BOOKING.COM

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.