ALĀNIJA (TURCIJA): Ceļojuma piedāvājums no Rīgas par €340 (tiešais lidojums + 8 naktis viesnīcā)

26. marts, 2023

Ceļojuma piedāvājums uz Alāniju, TURCIJU no Rīgas sākot no €340 (lidojums + 8 naktis viesnīcā + transfērs) ar tūroperatoru Tez Tour! Dodies atpūtas ceļojumā uz Alanju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 340 EUR vienai personai (dodoties ceļojumā divatā).

Antālija ir pilsēta Turcijā, Vidusjūras piekrastē. Pilsētā dzīvo 798`507 iedzīvotāji (2008. gada dati). Antaljas pilsēta atrodas antīkās Pamfilijas (austrumos) un Līcijas (rietumos) teritorijā. Antalijā valda Vidusjūras klimats, un tā atrodas uz klints, kuru ieskauj kalni. Mustafa Kemals Ataturks teicis, ka bez šaubām Antalja ir pasaulē skaistākā vieta. Pēc 1970. gadā uzsāktās tūrisma attīstības pilsēta kļuvusi par starptautiski atzītu kūrortu.

Lidojuma maršruts:

Rīga – Antālija – Rīga

Lidojumu datumi:

2023.g. 18. – 26. aprīlis

Ceļojuma piedāvājums uz Alāniju no Rīgas

Cenā iekļauts:

  • Viesnīca ar izvēlētos numuriņu (bez ēdināšanas / brokastis / All Inclusive)
  • Tiešais lidojums Rīga – Antālija – Rīga
  • Transfērs uz izvēlēto viesnīcu
  • Nododamā bagāža + Rokas bagāža lidojuma laikā

Kur rezervēt?

TEZ TOUR

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta nododamā bagāža + rokas bagāža + transfērs līdz viesnīcai

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.