APKĀRT ITĀLIJAI: Sicīlija, Sardīnija un Milāna no Rīgas par €46

21. marts, 2022

APKĀRT ITĀLIJAI: Sicīlija, Sardīnija un Milāna no Rīgas par €46 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Malta Air (Ryanair / Buzz) un Wizz Air! Atrodi lētākos lidojumus uz Itāliju un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 46 EUR kopā. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Iepazīties ar informāciju par Itālijā noteiktajiem ieceļošanas ierobežojumiem un citu aktuālo informāciju par attiecīgo valsti vari portālā Re-open EU.

Itālija ir valsts Dienvideiropas centrālajā daļā. Lielākā daļa no valsts atrodas Apenīnu pussalā, kas tālu iestiepjas Vidusjūrā. Pēc kontūras šī pussala atgādina zābaku. Itālijai pieder arī divas lielas salas: Sardīnija un Sicīlija, un vairākas mazākas salas.

Aptuveni trīs ceturtdaļas no valsts teritorijas klāj kalnienes un kalni. Itālijas ziemeļos dabīgā robeža ar citām valstīm ir Alpu kalni, savukārt tālu pussalā iestiepjas Apenīnu kalni. Lielākā daļa no valsts zemienēm atrodas lielo upju ielejās, piemēram, Po ielejā. Itālijas dienvidos un Sicīlijā atrodas trīs tektonisko plātņu krustpunkts, tādēļ šeit ir intensīva ģeoloģiskā aktivitāte. Itālijas teritorijā atrodas četri aktīvi vulkāni, no kuriem pazīstamākie ir Vezuvs un Etna.

Itālijas galvaspilsēta ir Roma. Vairums iedzīvotāji ir itāļi. Oficiālā valoda ir itāļu valoda. Dominējošā reliģija ir kristietība, konkrēti, Romas Katoļu baznīca. Itālijā izmantotā valūta ir eiro.

Ceļojuma datumi:

2022.g. 27. aprīlis – 12. maijs

Maršruts:

Rīga – Palermo – Kaljāri – Milāna – Rīga

Piemēri:

Rīga – Palermo (27. aprīlis)

rīga palermo

Palermo – Kaljāri (3. maijs)

palermo kaljāri

Kaljāri – Milāna (7. maijs)

kaljāri milāna

Milāna – Rīga (12. maijs)

milāna rīga

 

NB! Lai iegādātos lidojumus ir jāveic četri atseveiški pirkumi: 1) Aviobiļetes Rīga – Palermo 2) Palermo – Kaljāri 3) Kaljāri – Milāna 4) Milāna – Rīga. Uz katru lidojumu reģistrēšanās pirms lidojuma jāveic atsevišķi.

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 25 x 20cm, 10 kg.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes ITĀLIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.