Ceļojuma piedāvājums uz PELOPONESU (Grieķija) no Rīgas par €501 (Lidojums + 7 Naktis viesnīcā + transfērs)

27. februāra, 2023

Ceļojuma piedāvājums uz PELOPONESU (Grieķija) no Rīgas par €501 (Tiešais lidojums + 7 Naktis viesnīcā + transfērs uz viesnīcu) ar tūroperatoru Tez Tour! Dodies atpūtas ceļojumā uz Peloponesas pussalu Grieķijā un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 501 EUR vienai personai (dodoties ceļojumā divatā).

Peloponesa ir kalnaina pussala un vēsturisks apgabals Grieķijas dienvidos. Pazīstama arī ar nosaukumu Moreja. Pussalas kopējā platība ir ap 21 400 km² un to kopumā apdzīvo vairāk kā 650 tūkstoši iedzīvotāju. Rietumos to apskalo Jonijas jūra, ziemeļos Patras un Korintas līcis, ziemeļaustrumos — Saroniks, austrumos Argoliks un Krētas jūra, bet dienvidos Lakoniks un Mesiniks. Reljefs kalnains, augstākā virsotne ir 2404 m augstais Ajosilija. Lielākās pilsētas ir Patra, Kalamas un Pirga.

Lidojuma maršruts:

Rīga – Patra – Rīga

Ceļojuma datumi:

2023.g. 4. – 11. jūnijs

Cenā iekļauts:

  • Viesnīca ar izvēlētos numuriņu (bez brokastīm / brokastis / brokastis + vakariņas / All Inclusive)
  • Tiešais lidojums Rīga – Patra – Rīga
  • Transfērs uz izvēlēto viesnīcu Grieķijā
  • Nododamā bagāža + Rokas bagāža lidojuma laikā

Ceļojuma piedāvājums uz PELOPONESU no Rīgas

Kur rezervēt?

TEZ TOUR

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta nododamā bagāža + rokas bagāža + transfērs līdz viesnīcai

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.