Ceļojuma piedāvājums uz TAIZEMI! Lidojums + 13 naktis viesnīcā ar brokastīm no €589

28. oktobris, 2019

Vēlies doties brīvdienās uz TAIZEMI? Izdevīgi ceļojumi ar tūroperatoru Novatours, kurā ietilpst lidojums + transfērs + 13 naktis viesnīcā ar brokastīm kopā par to maksājot no 589 EUR no vienas personas, ceļojot divatā. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Taizeme, bieži saukta par smaidu zemi, kā arī par garšu un baudu zemi, ir viens no tūristu iecienītākajiem galamērķiem. Tā saistās ar tropiskām salām un brīnišķīgām pludmalēm. Bet tas noteikti nav viss! Šai zemei ir bagāta kultūra un fantastiska daba, tempļi un brīnišķīga “virtuve”!’ Tā paver dažādas iespējas katram tūristam – gan taupīgajiem, gan tiem kuriem patīk luksus atpūta! Neviens no abiem nebūs vīlies.

Taizeme ir liela valsts, un tur ir virkne skaistu vietu, ko apskatīt – simtiem, varbūt pat tūkstošiem, bet diemžēl mēs nevaram pastāstīt par katru no tām. Tas tik būtu garš saraksts! Tādēļ ieskatam, lai Jums būtu “āķis lūpā” un vēlme doties uz Taizemi, piedāvājam 7 vietas, kuras, mūsuprāt, ikvienam tūristam būtu vērts redzēt un piedzīvot. Lasi vairāk par vietām, ko apskatīt Taizemē ŠEIT.

Vai sapņojiet par eksotiskām brīvdienām Taizemē, pie zilas jūras palmu ieskautā pludmalē, kur acis priecē majestātiski tempļi, bet ķermenis atgūst spēku SPA procedūrās?
Piepildiet savu sapni jau tagad, jo par katru veikto rezervāciju uz Bangkoku, Puketu vai apvienoto komplekso ceļojumu, Novatours dāvina 100 EUR atlaidi (2 personām).

Izmantojiet lielisko atlaižu piedāvājumu, dodieties ceļojumā uz Taizemi kopā ar ģimeni vai draugiem un baudiet lielisku atpūtu 1000 smaidu zemē.

Izmantojiet atlaides kodu THAI, lai iegūtu 50 EUR atlaidi vienai personai.

Maršruts:

Rīga – Bangkoka – Rīga

Lidojumu datumi:

2019.g. novembris – decembris

Piemēri:

1. – 15.11. (no 589 EUR)
08. – 22.11. (no 635 EUR)
15. – 29.11. (no 635 EUR)
29.11. – 13.12. (no 705 EUR)
06. – 20.12. (no 705 EUR)

atpūtas ceļojums uz taizemi

ceļojuma piedāvājums uz taizemi

Cenā iekļauts:
Lidojums
Pasažieru nodeva (iekšzemes)
Viesnīca (ir plašs klāsts ar viesnīcu piedāvājumu)
Transfērs
Pasažieru nodeva
Reģistrētā bagāža un rokas bagāža
Jūsu izvēlētie papildus pakalpojumi
NOVATOURS pārstāvju ārvalstīs pakalpojumi.

Kur rezervēt?

NOVATOURS.LV

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta nododamā bagāža + rokas soma.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Lidojums ir aizkavējies vai pat atcelts? Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk ŠEIT

Naktsmītnes TAIZEMĒ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com