CEĻOJUMS UZ PRĀGU: Lidojums no Rīgas + 4*Viesnīca kopā par €75 (4 naktis)

8. februāris, 2022

Ceļojums uz Prāgu no Rīgas: lidojums ar aviokompāniju Buzz / Ryanair + 4*Viesnīca Red & Blue Design Hotel Prague kopā par €75 (4 naktis)! Atrodi izdevīgus lidojumus uz Prāgu, Čehiju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena par lidojumu 14 EUR turp-atpakaļ + 4* viesnīca 122 EUR (divām personām kopā, 61 EUR par vienu personu). Nenokavē, rezervē jau tagad!

Iepazīties ar informāciju par Čehijā noteiktajiem ieceļošanas ierobežojumiem un citu aktuālo informāciju par attiecīgo valsti vari portālā Re-open EU.

Prāga ir Čehijas galvaspilsēta, kas atrodas valsts vidienē pie Vltavas upes. Ievērojams Centrāleiropas ekonomikas, kultūras un tūrisma centrs. Prāgas administratīvajās robežās dzīvo vairāk nekā 1,25 miljoni iedzīvotāju, bet tās aglomerācijā dzīvo vairāk kā 2,15 miljoni iedzīvotāju. Pēc iedzīvotāju skaita tā ir Čehijas lielākā pilsēta un 15. lielākā Eiropas Savienības pilsēta. Pieder pie attīstītākajiem Centrālās un Austrumeiropas valstu reģioniem, kura IKP uz iedzīvotāju ir lielāks kā vidēji ES.

Ceļojuma datumi:

2022.g. 19 – 23. februāris

Lidojums:

Rīga – Prāga – Rīga (14 EUR vienai personai)

ceļojums uz prāgu

Viesnīca: 

4*Red & Blue Design Hotel Prague (122 EUR kopā divām personām uz 4 naktīm)

Jaunā Red & Blue Design Hotel Prague atrodas pretī Petrin Parkam, netālu no pilsētas centra, Kārļa tilta un Prāgas pils. Bezvadu internets ir pieejams visā Red & Blue dizaina viesnīcā bez maksas. Numuri ir klusi un lielākā daļa no tiem piedāvā skatu uz parku. Tajos atrodas tējas un kafijas automāts, klēpjdatora lieluma seifs un TV ar diska slotu, kas piedāvā iespēju skatīties jūsu video un bildes no dienas, vai filmas, ko esat paņēmis līdzi.

ceļojums uz čehiju prāgu

 

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā cenā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes ČEHIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.