Ceļojums uz VENĒCIJU: Lidojums no Rīgas + 4*Viesnīca kopā par €92 (4 naktis)

4. februāris, 2022

Ceļojums uz VENĒCIJU no Rīgas: lidojums ar aviokompāniju Buzz / Malta Air / Ryanair + 4*Viesnīca Hotel Plaza Venice kopā par €92 (4 naktis)! Atrodi izdevīgus lidojumus uz Venēciju, Itāliju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena par lidojumu 12 EUR turp-atpakaļ + 4* viesnīca 160 EUR (divām personām kopā, 80 EUR par vienu personu). Nenokavē, rezervē jau tagad!

Iepazīties ar informāciju par Itālijā noteiktajiem ieceļošanas ierobežojumiem un citu aktuālo informāciju par attiecīgo valsti vari portālā Re-open EU.

Venēcija ir pilsēta Itālijā, Veneto reģiona un Venēcijas provinces galvaspilsēta. Venēcija ar 415 km² lielo platību un vairāk nekā 260 tūkstošiem pastāvīgo iedzīvotāju ir viens no populārākajiem tūrisma centriem Eiropā. Pilsēta ir izvietojusies uz 117 nelielām salām, kuras savieno 378 tilti, lielākā daļa no tiem ir veidoti no akmens.

Ceļojuma datumi:

2022.g. 19 – 23. februāris

Lidojums:

Rīga – Venēcija (Trevizo) – Rīga (12 EUR vienai personai)

rīga venēcija

Viesnīca: 

4* Hotel Plaza Venice (160 EUR kopā divām personām uz 4 naktīm)

Viesiem tiek piedāvāti eleganti un plaši numuri ar bezmaksas bezvadu internetu. Venēcija ir tikai 10 minūšu autobusa vai vilciena brauciena attālumā. Viesnīcas Plaza numuros ir klasisks, siltos toņos ieturēts interjers. Katrā numurā ir pilnībā aprīkota vannas istaba ar mūsdienīgu dušu. Dažos numuros ir marmora vannas istaba.

viesnīca venēcijā

 

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā cenā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes ITĀLIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.