Lētas naktsmītnes Liepājā: 3*viesnīcas no €22 par nakti divām personām (Augusts)

4. augusts, 2020

Lētas naktsmītnes Liepājā, tikai no €22 par nakti divām personām paliekot 3*viesnīcā. Iegūsti lielisku atlaidi savai nākamajai viesnīcas rezervācijai un izbaudi aptūtu kādā no Liepājas naktsmītnēm.

Liepāja ir trešā lielākā pilsēta Latvijā. Tā ir lielākā Kurzemes pilsēta, kas atrodas Latvijas rietumu krastā starp Baltijas jūru un Liepājas ezeru, kuru ar jūru savieno Tirdzniecības kanāls. Liepāja ir nozīmīga kultūras, izglītības, rūpniecības un ostas pilsēta ar trešo lielāko ostu Latvijā pēc pārkrauto kravu daudzuma.

Vēstures avotos tā pirmo reizi minēta kā Līvas ciems (latīņu: villa Liva, vēlāk arī Lyva, Live) 1253. gadā, savukārt pilsētas tiesības tai tika piešķirtas 1625. gadā. Liepājas kopējā platība ir 60,37 km², pēc 2019. gada datiem pilsētā dzīvoja 68 945 iedzīvotāji.

Palikšanas datumi:

2020.g. augusts

Lētas naktsmītnes Liepājā piemēri:

Pie Jāņa Brāļa (no 22 EUR par nakti divām personām)

Liva Hotel (no 26 EUR par nakti divām personām)

lētas naktsmītnes liepājā

SportHotel (no 27 EUR par nakti divām personām)

Helvita (no 31 EUR par nakti divām personām)

Porins Hotel (no 48 EUR par nakti divām personām)

 

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie Refundor. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.