Lētas naktsmītnes Tallinā: 4* viesnīcas no €40 par nakti divām personām

17. novembris, 2021

Lētas naktsmītnes Tallinā, tikai no €40 par nakti divām personām paliekot 4*viesnīcā. Iegūsti lielisku atlaidi savai nākamajai viesnīcas rezervācijai un izbaudi atpūtu kādā no Tallinas naktsmītnēm.

Tallina ir Igaunijas galvaspilsēta, lielākā pilsēta valstī un galvenā ostas pilsēta. Tā atrodas pašos Igaunijas ziemeļos, Somu līča krastā, 80 km uz dienvidiem no Helsinkiem. Igaunijas lielākais darījumu un rūpniecības centrs. Tallinas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Tallina ir Harju apriņķa galvaspilsēta. Pilsētā ir lieliski saglabājusies vecpilsēta ar viduslaiku aizsardzības mūri.

Visticamākā nosaukuma izcelsmes versija ir tāda, ka Tallinas nosaukums cēlies no taani linna — dāņu pilsēta. Līdz 1917.gadam Tallinas nosaukums bija Rēvele pēc apkārtējā Revalas novada nosaukuma.

Palikšanas datumi:

2021.g. novembris – decembris

Lētas naktsmītnes Tallinā piemēri:

Hotel L’Ermitage (no 40 EUR par nakti divām personām)

St.Olav Hotel (no 44 EUR par nakti divām personām ar brokastīm)

Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn (no 50 EUR par nakti divām personām ar brokastīm)

Kreutzwald Hotel Tallinn (no 50 EUR par nakti divām personām)

Park Inn by Radisson Central Tallinn (no 53 EUR par nakti divām personām)

Centennial Hotel Tallinn (no 57 EUR par nakti divām personām)

Citas 4*viesnīcu opcijas meklē SKYSCANNER

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.