Lētas naktsmītnes TARTU: 3*viesnīcas no €39 par nakti divām personām (AUGUSTS)

6. augusts, 2020

Lētas naktsmītnes Tartu, tikai no €39 par nakti divām personām paliekot 3*viesnīcā. Iegūsti lielisku atlaidi savai nākamajai viesnīcas rezervācijai un izbaudi aptūtu kādā no Tartu naktsmītnēm.

Tartu ir pilsēta Igaunijas dienvidaustrumos pie Emajegi upes. Pēc iedzīvotāju skaita tā ir otra lielākā Igaunijas pilsēta. Ja Tallina ir Igaunijas politiskais un ekonomiskais centrs, tad Tartu uzskata par Igaunijas intelektuālo un kultūras centru, īpaši tāpēc, ka Tartu sāka darboties pirmā Baltijas guberņu (Vidzemes guberņas, Kurzemes guberņas un Igaunijas guberņas) universitāte — Tartu Universitāte. Tajā laikā tā bija arī galvenais centrs latviešu akadēmiskajai izglītībai. 2024. gadā Tartu būs Eiropas kultūras galvaspilsēta.

Palikšanas datumi:

2020.g. augusts

Lētas naktsmītnes Tartu piemēri:

Aleksandri Hotel (no 39 EUR par nakti divām personām)

lētas naktsmītnes tartu

Kambja Hotell (no 40 EUR par nakti divām personām ar brokastīm)

Barclay (no 50 EUR par nakti divām personām)

Villa Margaretha Boutique Hotell (no 56 EUR par nakti divām personām)

Draakon Hotel (no 58 EUR par nakti divām personām ar brokastīm)

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie Refundor. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.