Lēti lidojumi no Rīgas uz ALŽĪRIJU par €181 turp-atpakaļ ar Lufthansa

15. aprīlis, 2024

Lēti lidojumi no Rīgas uz ALŽĪRIJU par €181 turp-atpakaļ ar Lufthansa. Atrodi lētākos lidojumus uz Alžīriju un rezervē biļeti par labāko cenu. Piedāvājums sākot no 181 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Alžīrija ir valsts Ziemeļāfrikā. Alžīrija ir lielākā valsts Āfrikas kontinentā un 10. lielākā valsts pasaulē pēc teritorijas lieluma. Valsts piekrastes daļa ir kalnaina, bet uz dienvidiem no Atlasa kalniem atrodas plaša stepe, kas pakāpeniski pāraug Sahāras tuksnesī. Lielu daļu valsts teritorijas aizņem tuksnesis. Galvaspilsēta un lielākā pilsēta ir Alžīra.

Alžīrijas ekonomika lielākoties balstās uz dabasgāzes eksportu uz Eiropu. Pēc OPEC datiem Alžīrijai pieder septiņpadsmitās lielākās naftas rezerves pasaulē un otrās lielākās Āfrikā, kā arī devītās lielākās dabasgāzes rezerves pasaulē. Alžīrijai ir otrā lielākā armija Ziemeļāfrikā ar lielāko militāro budžetu Āfrikā.

Maršruts:

Rīga – Alžīra – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. maijs – jūnijs

Piemēri:

08. – 15.05. (181 EUR)
17. – 24.05. (181 EUR)
25.05. – 01.06. (181 EUR)
30.05. – 08.06. (183 EUR)

lēti lidojumi uz alžīriju no rīgas

Kur iegādāties aviobiļetes?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Rokas bagāža 55 × 23 × 40 cm, 8kg + neliela soma 40 × 10 × 30 cm

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.