Lēti lidojumi uz ASV (Pitsburga) no Rīgas par €279 turp-atpakaļ

4. decembris, 2019

Lēti lidojumi uz ASV no Rīgas par €279 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Finnair / American Airlines / British Airways! Atrodi lētākos lidojumus uz Pitsburgu, ASV un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena tikai no 279 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Pitsburga ir pilsēta ASV, otrā lielākā Pensilvānijas štata pilsēta, kā arī Allegeinijas apgabala administratīvais centrs. Pitsburgā ir 151 augstceltne, 446 tilti, divas dzelzceļa līnijas un pirmsrevolūcijas nocietinājumi. Pilsēta vēsturiski pazīstama ar tērauda rūpniecību, taču mūsdienās pilsētas ekonomika balstās uz veselības aprūpi, izglītību, tehnoloģijām un finanšu sektoru. Mūsdienās pilsētas teritorijā vairs nav tērauda rūpnīcu. Neskatoties uz 1980. gados piedzīvoto ekonomisko krīzi tērauda rūpniecībā, mūsdienās Pitsburgā ir spēcīga ekonomika. Pitsburgā ir bāzēti vairāki Ziemeļamerikas augstāko līgu klubi — beisbola klubs Pitsburgas “Pirates” (MLB), amerikāņu futbola klubs Pitsburgas “Steelers” (NFL) un hokeja klubs Pitsburgas “Penguins” (NHL) —, kā arī vairāki citi klubi.

Maršruts:

Rīga – Pitsburga – Rīga

Lidojumu datumi:

2020.g. janvāris – februāris

Daži piemēri:

13. – 22.01.
21. – 28.01.
28.01. – 04.02
18. – 25.02.

lēti lidojumi uz pitsburgu no rīgas

NB! Iespējama ilga gaidīšana uz nākamo reisu lidojot turp vai atpakaļ Helsinkos.

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā ir iekļauta rokas bagāža + ēdināšana!

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to šeit. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes ASV:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.

Ietaupi naudu ar bezmaksas debetkarti:

Debetkarte Revolut vai Monese bez maksas? Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, bet tici vai nē, tas pastāv jau gadiem ilgi. Tas noteikti Tev palīdzēs ietaupīt finanšu līdzekļus nākamajiem ceļojumiem. Abas šīs debetkartes ir lieliska izvēle ceļotājiem, saņem BEZ MAKSAS REVOLUT karti + 5 EUR bonusu vai arī MONESE karti + 20 EUR bonusu.