Lēti lidojumi uz ATLANTU (ASV) no Rīgas par €295 turp-atpakaļ (VASARA)

13. maijs, 2024

Lēti lidojumi uz ATLANTU (ASV) no Rīgas par €295 turp-atpakaļ  ar aviokompāniju SAS! Atrodi lētākos lidojumus uz Atlantu un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena tikai sākot no 295 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Atlanta ir pilsēta ASV, Džordžijas štata ziemeļrietumos, štata lielākā pilsēta un štata administratīvais centrs. Viena no ASV dienvidu galvenajām metropolēm un viena no visstraujāk augošajām pilsētām ASV. Pilsētas iedzīvotāju vairums (61,39%) ir afroamerikāņi un kopš 1973. gada tradicionāli pilsētas mērs ir afroamerikānis.

Pazīstamākās kompānijas, kuru galvenās mītnes ir Atlantā, ir bezalkoholisko dzērienu ražotājs The Coca-Cola Company un ziņu kanāls CNN. Plaši pazīstamas ir arī aviosabiedrība Delta Air Lines, telekomunikāciju kompānijas BellSouth un Wireless From AT&T, papīrražošanas kompānija Georgia-Pacific, ātrās apkalpošanas restorānu kompānijas Arby’sChick-fil-A un Waffle House.

Atlantā atrodas viena no lielākajām pasaules lidostām Hārtsfīlda-Džeksona Atlantas starptautiskā lidosta.

No augstākās izglītības iestādēm var atzīmēt Džordžijas Tehnoloģijas institūtu (Georgia Institute of Technology).

Maršruts:

Rīga – Atlanta – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. jūnijs – jūlijs

Daži piemēri:

27.06. – 09.07. (307 EUR)
28.06. – 08.07. (309 EUR)
28.06. – 09.07. (310 EUR)
28.06. – 10.07. (295 EUR)

Lēti lidojumi uz ATLANTU no Rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta rokas bagāža (55x40x23 cm) + maza soma (40x30x15 cm) + ēdināšana.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.