Lidojumi uz ČĪLI no Rīgas par €722 turp-atpakaļ

30. oktobris, 2023

Lēti lidojumi uz ČĪLI no Rīgas par €722 turp-atpakaļ ar Finnair / Iberia / Nordic Regional Airlines! Atrodi lētākos lidojumus uz Čīli un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena tikai no 722 EUR abos virzienos! Nenokavē, rezervē jau tagad!

Čīle ir valsts Dienvidamerikā. Valsts teritorija ir šaura un gara zemes josla Dienvidamerikas dienvidrietumu krastā. Ziemeļos Čīle robežojas ar Peru, ziemeļaustrumos ar Bolīviju, bet austrumos ar Argentīnu. Lielākā daļa no sauszemes robežas ir ar Argentīnu. Valsts rietumus apskalo Klusais okeāns.

Čīle ir dažādu fizikālu ekstrēmu zeme, piemēram, ziemeļos atrodas Atakamas tuksnesis, kas ir viens no sausākajiem pasaulē, savukārt dienvidos klimats ir vējains un lietains. Valsts pašos dienvidos atrodas Ugunszemes sala, kas ir tālākais kontinenta dienvidu punkts virzienā uz Antarktīdu. Daļa salas pieder Čīlei, bet daļa Argentīnai. Salu no pārējā kontinenta atdala Magelāna šaurums, caur kuru 16. gadsimtā pirmo reizi devās jūras braucējs Magelāns.

Maršruts:

Rīga – Santjago – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. marts – maijs

Daži piemēri:

06. – 19.03. (722 EUR)
11. – 25.03. (732 EUR)
26.03. – 09.04. (724 EUR)
10. – 24.04. (722 EUR)
22.04. – 06.05. (724 EUR)
08. – 22.05. (723 EUR)

lēti lidojumi uz čīli no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Nododamā bagāža + Rokas bagāža + Ēdināšana

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk TravelFree saturs, Tev ir iespēja atbalstīt mūs. Atbalstot TravelFree, Tu palīdzēsi atrast un publicēt vēl kvalitatīvāku saturu un vairāk izdevīgus ceļojuma piedāvājumus. Tev tas ir neliels ziedojums, bet man – milzīgs atbalsts. Paldies par Tavu atbalstu – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Ceļo ar Luminor Black 

Ceļojumu apdrošināšana, pirkumu apdrošināšana, skaidras naudas izņemšana no bankomātiem visā pasaulē! Izbaudi kartes priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Luminor Black bez kredītlimita. Skaidras naudas izņemšanas limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv.

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com