Tiešie lidojumi uz GRUZIJU no Rīgas par €91 turp-atpakaļ

10. jūlijs, 2024

Lēti lidojumi uz GRUZIJU no Rīgas sākot no €91 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Wizz Air! Atrodi lētākos lidojumus uz Kutaisi, Gruziju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 91 EUR abos virzienos.

Gruzija ir valsts Eiropas austrumos, Melnās jūras austrumu krastā. Tā robežojas ar Krievijas Federāciju ziemeļos, Azerbaidžānu austrumos, Armēniju un Turciju dienvidos. Pēc 2014. gada tautas skaitīšanas datiem Gruzijā (bez Abhāzijas un Dienvidosetijas) bija 3 729 635 iedzīvotāji, no kuriem 83,8% ir gruzīni. Gruzijas ekonomikā liela nozīme ir lauksaimniecībai. Pēc Padomju Savienības sabrukuma Gruzijas lauksaimniecības sektoram izdevās samērā viegli atkopties, jo Gruzijā kolektivizācija bija notikusi mazākos apmēros nekā citur PSRS. Galvenais kultūraugs ir tēja, audzē arī citrusaugļus, vīnogas, kviešus, miežus, tabaku un dārzeņus. Lielākās nozares ir pārtikas apstrāde un vīnrūpniecība.

Kutaisi, Gruzija

Kutaisi ir pilsēta Gruzijas ziemeļrietumos. Tā ir Imeretijas reģiona galvaspilsēta un otrā lielākā pilsēta Gruzijā pēc Tbilisi. Kutaisi ir sena pilsēta, kas atrodas Rioni upes krastā. Tā ir bijusi Gruzijas galvaspilsēta vairākos periodos, tostarp no 11. līdz 13. gadsimtam un no 15. līdz 18. gadsimtam.

Kutaisi ir pazīstama ar savu bagāto vēsturi un kultūru. Pilsētā atrodas vairāki nozīmīgi arhitektūras pieminekļi, tostarp Bagrationi katedrāle, Bagrationi pils un Gelati klosteris. Kutaisi ir arī mājvieta vairākiem muzejiem, tostarp Gruzijas Nacionālajam muzejam un Kutaisi Mākslas muzejam.

Šeit ir dažas no lietām, ko darīt Kutaisi:

  • Apmeklējiet Bagrationi katedrāli, kas ir viena no vecākajām un nozīmīgākajām baznīcām Gruzijā.
  • Apmeklējiet Bagrationi pili, kas ir bijusī Gruzijas karaļu rezidence.
  • Apmeklējiet Gelati klosteri, kas ir UNESCO Pasaules mantojuma vieta.
  • Apmeklējiet Gruzijas Nacionālo muzeju, kas ir viens no lielākajiem muzejiem Gruzijā.
  • Apmeklējiet Kutaisi Mākslas muzeju, kas ir mājvieta Gruzijas mākslas kolekcijai.
  • Pastaigājieties pa Rioni upes krastmalu.
  • Apmeklējiet kādu no daudzajiem restorāniem, kas piedāvā tradicionālus gruzīnu ēdienus.

Maršruts:

Rīga – Kutaisi – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. septembris – novembris

Daži piemēri:

27.09. – 11.10. (107 EUR)
09. – 16.10. (110 EUR)
13. – 16.10. (111 EUR)
25.10. – 08.11. (91 EUR)
01. – 08.11. (115 EUR)

lēti lidojumi uz kutaisi no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 30 x 20 cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Naktsmītnes:

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.