Lēti lidojumi uz Guandžou (ĶĪNA) no Rīgas par €449 turp-atpakaļ ar Turkish Airlines

24. maijs, 2024

Lēti lidojumi uz Guandžou no Rīgas par €449 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Turkish Airlines. Atrodi lētākos lidojumus uz Guandžou, Ķīnā un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 449 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Guandžou (Guangzhou) ir liela un nozīmīga pilsēta Ķīnas dienvidos, Guangdong provinces galvaspilsēta. Šeit ir galvenie punkti par Guandžou:

  1. Atrašanās vieta: Atrodas uz Pērļu upes krastiem, aptuveni 120 km no Honkongas.
  2. Vēsture: Vairāk nekā 2200 gadus sena vēsture. Bija nozīmīgs tirdzniecības centrs jūras Zīda ceļā un viena no pirmajām ostām, kas atvērtas ārējai tirdzniecībai.
  3. Ekonomika: Viens no lielākajiem ražošanas centriem Ķīnā, slavens ar elektronikas, tekstilizstrādājumu un automobiļu ražošanu. Tajā notiek Kantonas gadatirgus, viens no lielākajiem pasaulē.
  4. Kultūra: Pilsēta ir slavena ar savu kantoniešu virtuvi un daudzveidīgu kultūras mantojumu. Ievērojami apskates objekti ietver Kantonas torni un Čen klana priekšējo zāli.
  5. Attīstība: Strauja urbanizācija un modernizācija. Pilsēta ir daļa no Lielās līča teritorijas iniciatīvas, kas ietver arī Šenžeņu, Honkongu un Makao.
  6. Klimats: Mitrs subtropu klimats ar karstām, mitrām vasarām un maigām ziemām.

Guandžou ir dinamiska pilsēta ar bagātu vēsturi un nozīmīgu ekonomisko ietekmi.

Maršruts:

Rīga – Guandžou – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. novembris; 2025.g. janvāris – marts

Daži piemēri:

04. – 19.11. (450 EUR)
07. – 22.11. (449 EUR)
13. – 28.11. (451 EUR)
19.11. – 04.12. (449 EUR)
26.11. – 11.12. (449 EUR)
02. – 17.12. (449 EUR)

Lēti lidojumi uz Guandžou no Rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Nododamā bagāža + Rokas bagāža + Ēdināšana

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.