Lēti lidojumi uz PANAMU no Rīgas par €439 turp-atpakaļ ar Turkish Airlines

8. maijs, 2023

Lēti lidojumi uz PANAMU no Rīgas par €439 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Turkish Airlines. Atrodi lētākos lidojumus uz Panamu un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena tikai no 439 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Panama, oficiāli Panamas Republika ir Centrālamerikas galējā dienvidu valsts. Tā izvietojusies Panamas zemesšaurumā uz robežas starp Ziemeļameriku un Dienvidameriku un tās austrumu apgabals Darjena ģeogrāfiski tiek pieskaitīta Dienvidamerikai. Panama ziemeļrietumos robežojas ar Kostariku, austrumos — ar Kolumbiju, ziemeļos to apskalo Karību jūra, dienvidos — Klusais okeāns. Panama ir starptautisks darījumu centrs un tranzītvalsts. Lai arī Panama ir trešā lielākā ekonomika Centrālamerikā (pēc Gvatemalas un Kostarikas), tā ir lielākā resursu patērētāja šajā reģionā. Valsts teritorijā izvietojies viens no pasaulē svarīgākajiem ūdensceļiem — Panamas kanāls.

Maršruts:

Rīga – Panama – Rīga

Lidojumu datumi:

2023.g. novembris; 2024.g. janvāris – februāris

Daži piemēri:

07. – 21.11. (440 EUR)
14. – 28.11. (439 EUR)
21.11. – 05.12. (441 EUR)
28.11. – 12.12. (441 EUR)
16. – 30.01. (441 EUR)

Lēti lidojumi uz Panamu no Rīgas

NB! Lidojumam turp un atpakaļ ir ilga gaidīšana uz nākamo reisu Stambulā. Tev būs laiks apskatīt šo lielpilsētu!

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā ir iekļauta nododamā bagāža + rokas bagāža + ēdināšana!

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes Panamā:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.