Lēti lidojumi uz PUKETU (TAIZEME) no Rīgas par €527 turp-atpakaļ

9. jūlijs, 2024

Lēti lidojumi uz PUKETU (TAIZEME) no Rīgas par €527 turp-atpakaļ ar KLM / AirFrance / Air Baltic / Jetstar / Malaysia Airlines! Atrodi lētākos lidojumus uz Puketu, Taizemi un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 527 EUR. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Taizeme, bieži saukta par smaidu zemi, kā arī par garšu un baudu zemi, ir viens no tūristu iecienītākajiem galamērķiem. Tā saistās ar tropiskām salām un brīnišķīgām pludmalēm. Bet tas noteikti nav viss! Šai zemei ir bagāta kultūra un fantastiska daba, tempļi un brīnišķīga “virtuve”!’ Tā paver dažādas iespējas katram tūristam – gan taupīgajiem, gan tiem kuriem patīk luksus atpūta! Neviens no abiem nebūs vīlies.

Taizeme ir liela valsts, un tur ir virkne skaistu vietu, ko apskatīt – simtiem, varbūt pat tūkstošiem, bet diemžēl mēs nevaram pastāstīt par katru no tām. Tas tik būtu garš saraksts! Tādēļ ieskatam, lai Jums būtu “āķis lūpā” un vēlme doties uz Taizemi, piedāvājam 7 vietas, kuras, mūsuprāt, ikvienam tūristam būtu vērts redzēt un piedzīvot. Lasi vairāk par vietām, ko apskatīt Taizemē ŠEIT.

Maršruts:

Rīga – Puketa – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. septembris – oktobris

Daži piemēri:

09. – 24.09. (579 EUR)
23.09. – 08.10. (527 EUR)
24.09. – 08.10. (545 EUR)
25.09. – 10.10. (567 EUR)
09. – 22.10. (573 EUR)

lēti lidojumi uz puketu no rīgas

Kur iegādāties?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta rokas bagāža 55 x 35 x 25 cm + Neliela soma (Kopā 12 kg)

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.