Lēti lidojumi uz VALENSIJU no Rīgas par €155 turp-atpakaļ ar Lufthansa

14. februāris, 2024

Lēti lidojumi uz VALENSIJU no Rīgas par €155 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Lufthansa. Atrodi lētākos lidojumus uz Valensiju, Spāniju un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 155 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Valensija ir pilsēta Spānijas austrumos Vidusjūras krastā pie Turjas upes. Valensijas autonomās komūnas galvaspilsēta. Pēc iedzīvotāju skaita tā ir trešā lielākā Spānijas pilsēta pēc Madrides un Barselonas. Valensijas osta ir piektā noslogotākā osta Eiropā un visnoslogotākā osta Vidusjūrā. Valensija ir slavena ar tradicionālajiem Falles svētkiem 19. martā, kurā tiek sadedzinātas milzīgas dažāda sižeta papjē-mašē lelles, ar savu tradicionālo paelju un horchata (bezalkoholisks dzēriens, ko gatavo no riekstiem, ūdens un cukura) un ultramoderno Santjago Kalatravas projektēto Mākslas un Zinātnes pilsētu. UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļauta gotiskā Valensijas Zīda birža. Pilsēta ir pazīstama arī kā jūgendstila centrs.

Maršruts:

Rīga – Valensija – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. aprīlis – maijs

Piemēri:

04. – 11.04. (155 EUR)
04. – 12.04. (166 EUR)
15. – 23.05. (155 EUR)
16. – 23.05. (181 EUR)
22. – 30.05. (179 EUR)
23. – 30.05. (167 EUR)

lēti lidojumi uz valensiju no rīgas

NB! Atpakaļceļā iespējama ilga gaidīšana uz nākamo reisu Frankfurtē. Tev būs laiks apskatīt šo pilsētu!

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas noteikumi:

Rokas bagāža 55 × 23 × 40 cm, 8kg + neliela soma 40 × 10 × 30 cm

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.