Lēti lidojumi uz VALENSIJU no Rīgas par €94 turp-atpakaļ

26. marts, 2023

Lēti lidojumi uz VALENSIJU no Rīgas par €94 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair (Buzz / Malta Air). Atrodi lētākos lidojumus uz Valensiju, Spāniju un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 94 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Valensija ir pilsēta Spānijas austrumos Vidusjūras krastā pie Turjas upes. Valensijas autonomās komūnas galvaspilsēta. Pēc iedzīvotāju skaita tā ir trešā lielākā Spānijas pilsēta pēc Madrides un Barselonas. Valensijas osta ir piektā noslogotākā osta Eiropā un visnoslogotākā osta Vidusjūrā. Valensija ir slavena ar tradicionālajiem Falles svētkiem 19. martā, kurā tiek sadedzinātas milzīgas dažāda sižeta papjē-mašē lelles, ar savu tradicionālo paelju un horchata (bezalkoholisks dzēriens, ko gatavo no riekstiem, ūdens un cukura) un ultramoderno Santjago Kalatravas projektēto Mākslas un Zinātnes pilsētu. UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļauta gotiskā Valensijas Zīda birža. Pilsēta ir pazīstama arī kā jūgendstila centrs.

Maršruts:

Rīga – Londona – Valensija – Stokholma – Rīga

NB! Pievērs uzmanību, ka šie nav savienotie reisi, bet gan neatkarīgi lidojumi

Lidojumu datumi:

2023.g. maijs

Piemēri:

09. – 16.05. (107 EUR)
10. – 16.05. (94 EUR)

Lēti lidojumi uz VALENSIJU no Rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas noteikumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 25 x 20 cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie Refundor. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes SPĀNIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.