4* Old City Boutique Hotel tikai par €27 par nakti (DBL / TWIN ar brokastīm)

7. septembris, 2020

4* Old City Boutique Hotel viesnīcas numuriņa cena sākot tikai no 27 EUR par nakti divām personām ar brokastīm. Iegūsti lielisku atlaidi savai nākamajai viesnīcas rezervācijai un izbaudi atpūtu Rīgā ar komfortu.

Viesnīca Old City Boutique atrodas Vecrīgas centrā un ir unikāls arhitektūras meistardarbs.

Viesnīcas telpas ir harmoniski iekārtotas, apvienojot vēsturiskās 15. gadsimta ķieģeļu sienas ar neparastiem mūsdienīgiem elementiem. Viesnīcu Old City Boutique var uzskatīt par fotogrāfijas muzeju. Viesnīcas sienas rotā vēsturisku fotogrāfiju kolekcija, kas hronoloģiski atspoguļo Rīgas pilsētas vēsturi un attīstību.

Viesnīcas ēkas 7 stāvos ir izvietoti 12 mājīgā un tradicionālā stilā veidoti numuri, kā arī 53 ērti un mūsdienīgi numuri.

Naktsmītnes vestibila bāra nomierinošajā gaisotnē viesi var klausīties mūziku, malkojot dažādus kokteiļus.

Viesnīca Old City Boutique tika atjaunota 2009. gadā. Viesiem 100 metru attālumā ir pieejama Latvijas Nacionālā opera un balets, turklāt tuvumā atrodas Rīgas Doms, kā arī daudzi restorāni un veikali.

Palikšanas datumi:

2020.g. septembris – oktobris (ļoti daudz opciju)

Daži piemēri:

10. – 11. septembris
13. – 14. septembris
27. – 28. septembris
4. – 5. oktobris
10. – 11. oktobris
15. – 16. oktobris
24. – 25. oktobris

Old City Boutique Hotel akcija

Viesnīca:

4* Old City Boutique Hotel

Šīs naktsmītnes fotogalerijas attēls

Kur iegādāties?

MOMONDO

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie Refundor. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.