RIXWELL viesnīcas: -30% atlaide ar promo kodu

24. novembris, 2023

RIXWELL viesnīcas: -30% atlaide ar promo kodu izpārdošana jau sākusies! Ir pienācis laiks sevi un savus mīļos palutināt ar brīvdienām. Līdz pat 27. novembrim spēkā būs MELNĀS PIEKTDIENAS īpašais piedāvājums nakšņošanai.

Rixwell Hotels ir viesnīcu tīkls, kurš pārvalda 14 viesnīcas Latvijā, Igaunijā un Lietuvā. Tīkls tika dibināts 2003. gadā un ir strauji audzis, kļūstot par vienu no lielākajiem viesnīcu tīkliem Baltijā. Rixwell Hotels piedāvā plašu viesnīcu izvēli, sākot no ērtām izmitināšanas iespējām līdz luksusa viesnīcām. Viesnīcas atrodas pilsētas centros, vēsturiskās vietās un pie dabas objektiem.

30% ietaupījums nakšņošanai RIXWELL, izmantojot promo kodu

RIXWELL atlaižu kods:

BLACKRIXWELL

Rezervācijas periods:

līdz 2023.g. 27. novembrim

Uzturēšanās periods:

līdz 2024.g. 30. aprīlim

rixwell atlaižu kods

Kur rezervēt?

RIXWELL

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk TravelFree saturs, Tev ir iespēja atbalstīt mūs. Atbalstot TravelFree, Tu palīdzēsi atrast un publicēt vēl kvalitatīvāku saturu un vairāk izdevīgus ceļojuma piedāvājumus. Tev tas ir neliels ziedojums, bet man – milzīgs atbalsts. Paldies par Tavu atbalstu – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Ceļo ar Luminor Black 

Ceļojumu apdrošināšana, pirkumu apdrošināšana, skaidras naudas izņemšana no bankomātiem visā pasaulē! Izbaudi kartes priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Luminor Black bez kredītlimita. Skaidras naudas izņemšanas limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv.

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com