ROMA un SARDĪNIJA vienā ceļojumā no Rīgas par €61 turp-atpakaļ

14. februāris, 2022

ROMA un SARDĪNIJA vienā ceļojumā no Rīgas par €61 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Malta Air (Ryanair)! Atrodi lētākos lidojumus uz Romu, Itāliju un Kaljāri, Sardīniju un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 61 EUR kopā. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Iepazīties ar informāciju par Itālijā noteiktajiem ieceļošanas ierobežojumiem un citu aktuālo informāciju par attiecīgo valsti vari portālā Re-open EU.

Roma, Itālijas valsts galvaspilsēta. Roma atrodas Apenīnu pussalas centrālajā daļā, Tibras upes krastos, aptuveni 24 km attālumā no Tirēnu jūras. Roma bija senās Romas Republikas un Romas impērijas galvaspilsēta. Tā ir arī garīgais un fiziskais Romas Katoļu baznīcas centrs. Roma ir viena no tūristu apmeklētākajām pilsētām pasaulē. Uz Romu dodas ne tikai tūristi, bet arī svētceļotāji, zinātnieki un mākslas mīļotāji. Roma ir viens no Rietumu civilizācijas “šūpuļiem”, jo antīkajā pasaulē bija Senās Romas galvenais centrs. Pilsētas centrā atrodas Vatikāns — suverēna valsts, pāvesta rezidence. Līdz ar to Roma ir visas katoļu pasaules centrs.

Ceļojuma datumi:

2022.g. 8. – 17. marts

Maršruts:

Rīga – Roma  – Kaljāri – Roma – Rīga

Piemēri:

Rīga – Roma – Rīga (8. – 17. marts)

rīga roma

Roma – Kaljāri – Roma (10. – 13. marts)
Roma – Kaljāri – Roma (10. – 14. marts)
Roma – Kaljāri – Roma (10. – 15. marts)
Roma – Kaljāri – Roma (10. – 16. marts)

roma kaljāri

NB! Lai iegādātos lidojumus ir jāveic divi pirkumi: 1) Aviobiļetes Rīga – Roma – Rīga 2) Roma – Kaljāri – Roma. Uz katru lidojumu reģistrēšanās pirms lidojuma jāveic atsevišķi.

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 25 x 20cm, 10 kg.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes ITĀLIJĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.