Tiešie lidojumi uz RIMINI no Rīgas par €152 turp-atpakaļ (VASARA)

10. jūnijs, 2024

Lēti lidojumi uz Rimini no Rīgas par €152 turp-atpakaļ ar Air Baltic (Tez Tour)! Lido uz Itālijas kūrotu Rimini! Atrodi lētākos lidojumus un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena par 152 EUR turp-atpakaļ.

Rimini ir pilsēta Emīlijas-Romanjas reģionā Itālijā. Tā atrodas valsts centrālajā daļā Adrijas jūras krastā, netālu no Sanmarīno. Tā ir viena no slavenākajām piejūras kūrortpilsētām Eiropā. Rimini ir ievērojama arī kā slavenā kinorežisora Federiko Fellīni dzimtā pilsēta. Senās Romas laikā pilsēta bija zināma kā Arīmina. Par pilsētas dibināšanas gadu uzskata 268. gadu p.m.ē., lai gan jau pirms romiešiem tur jau bija etrusku apmetne.

Maršruts:

Rīga – Rimini – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. jūlijs – augusts

Piemēri:

07. – 21.07. (157 EUR)
11. – 18.08. (152 EUR)

lēti lidojumi uz rimini no rīgas

Kur rezervēt?

TEZ TOUR

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta 23kg Nododamā bagāža + 8kg Rokas bagāža

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.