Wizz Air MELNĀ PIEKTDIENA (CYBER MONDAY): – 20% atlaide lidojumiem ar aplikāciju (8. diena)

28. novembris, 2022

Wizz Air MELNĀ PIEKTDIENA (Wizz Air Cyber Monday): 20% atlaide noteiktiem lidojumiem no Rīgas izmantojot Wizz Air aplikāciju! Atrodi lētākos lidojumus uz ikvienu no galamērķiem, ko piedāvā aviokompānija Wizz Air. Akcija darbojas tikai šodien, 28.novembrī. Wizz Air katru dienu Black Friday nedēļas ietvaros publicē kādu akcijas piedāvājumu. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Ideja par Wizz Air dibināšanu radās 2003.gada jūnijā, kad to izveidoja uzņēmuma tagadējais izpilddirektors Jozefs Varadi (József Váradi) kopā ar sešiem profesionāļiem, kuriem ir plaša un veiksmīga pieredze aviopārvadājumu jomā. Jau pēc trim mēnešiem bija reģistrēts uzņēmums Wizz Air, kas bija gatavs veikt aviopārvadājumus. Pirmais lidojums tika veikts 2004.gada 19.maijā no Katovices. Šobrīd Wizz Air reģionā piedāvā lidojumus vairāk nekā 600 maršrutos, izmantojot 25 bāzes reģionos. Pēc stabilas, desmitgadi ilgušas izaugsmes uzņēmums ir kļuvis par lielāko Centrālās un Austrumeiropas zemu ceno aviosabiedrību.

1. piedāvājums

Spēkā 2022. gada 28. novembrī no plkst. 00.00 līdz 23.59 CET (“Akcijas periods 1”). Ar 1. piedāvājumu tiek saprasta 20 % atlaide lidojumu cenai. 20 % atlaide attiecas uz lidojumu cenu, izņemot administrēšanas maksu. 20 % atlaide attiecas uz noteiktiem lidojumiem, kas Akcijas perioda 1 laikā pieejami WIZZ mobilajā lietotnē. Ceļošanas laiks ir ierobežots: no 2023. gada 9. janvāra līdz 30. jūnijam. 1. piedāvājums attiecas tikai uz rezervējumiem, kas veikti vietnē WIZZ mobilajā lietotnē.

2. piedāvājums

Spēkā 2021. gada 28. novembrī no plkst. 00.00 līdz 23.59 CET (“Akcijas periods 2”). Ar 2.  piedāvājumu tiek saprasta 20 % atlaide pakalpojumam WIZZ Flex — 20 % atlaide attiecas uz WIZZ mobilajā lietotnē pirktu pakalpojumu WIZZ Flex, ja tas iegādāts Basic cenas lidojuma rezervēšanas laikā, un pakalpojums jāiegādājas katram pasažierim katrā lidojumā. 20 % atlaide tiek piemērota noteiktiem lidojumiem, kas Akcijas perioda 2 laikā pieejami WIZZ mobilajā lietotnē. Ceļošanas laiks ir ierobežots: no 2023. gada 9. janvāra līdz 30. jūnijam. Piedāvājums neattiecas uz grupu rezervējumiem un tādiem rezervējumiem, kuri iegādāti ar iekļautu WIZZ GO vai WIZZ Plus komplektu. Akcijas periodā 2 iegādājoties pakalpojumu WIZZ Flex atbilstoši iepriekšminētajiem noteikumiem, jūs izprotat šos noteikumus un pakalpojuma WIZZ Flex noteikumus un nosacījumus un piekrītat tiem. Šie piedāvājumi neattiecas uz grupu rezervējumiem. Piedāvājumi var tikt apvienoti un izmantoti vienlaikus. Dalība 1. piedāvājumā ir priekšnoteikums dalībai 2. piedāvājumā, jo pakalpojumu WIZZ Flex var iegādāties tikai lidojuma rezervēšanas laikā.

Maršruti:

galamērķi no / uz Rīgu ar Wizz Air

Lidojumu datumi:

2023.g. 9. janvāris – 30. jūnijs

Pārdošanas periods:

2022.g. 28. novembris

Wizz Air MELNĀ PIEKTDIENA (Wizz Air cyber monday)

Kur rezervēt?

WIZZAIR

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 30 x 20 cm.

Vairāk informāciju par WIZZ Discount Club karti var lasīt šeit!

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.