BARSELONA, AZORU SALAS, PORTO lidojumā no Rīgas tikai par €145 kopā!

2. septembris, 2019

BARSELONA, AZORU SALAS, PORTO lidojumā no Rīgas tikai par €145 ar aviokompāniju Ryanair / Vueling. Atrodi lētākos lidojumus uz Azoru salām, Barselonu un Porto un rezervē biļeti par labāko cenu.  Biļetes cena sākot no 145 EUR par visiem lidojumiem. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Azoru salas ir Portugālei piederošs arhipelāgs Atlantijas okeānā, kas veido Azoru Salu autonomo reģionu. Arhipelāgs atrodas aptuveni 1600 km uz rietumiem no Portugāles kontinentālās daļas. Autonomā reģiona administratīvais centrs ir Pontadelgada Sanmigelas salā. Azoru salas veido 9 lielas vulkāniskas izcelsmes salas. Salās valda subtropu jūras klimats, kur lielā mērā ir sastopami mūžzaļie subtropu meži un krūmāji; vidējā temperatūra no 14 °C janvārī līdz 22 °C jūlijā. Nokrišņi 700—800 mm gadā.

Maršruts:

Rīga – Barselona – Pontadelgada  – Porto – Rīga

Lidojumu datumi:

2019.g. 22. novembris – 3. decembris

22.11. Rīga – Barselona
25.11. Barselona – Pontadelgada
29.11. Pontadelgada – Porto
03.12. Porto – Rīga

Kiwi.com nodrošina arī garantiju, ja gadījumā lidojums kavējas un netiek uzspēts uz nākamo, tad Kiwi meklē citu alternatīvu lidojumu.

Izmanto KIWI Atlaižu kodu 10 EUR vērtībā un kopā par lidojumiem maksā 145 eur. Kiwi kupona kodu varēsi ievadīt apmaksas lapā pie Redeem Promo Code.

Kur iegādāties šo ceļojumu?

KIWI

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com