Kiwi.com atlaižu kods: – €10 atlaide

12. augusts, 2019

Kiwi – ērts un vienkārši lietojams lidojumu meklētājs, kas piedāvā 10 EUR atlaižu kodu jebkuram lidojumam sākot no 150 EUR (iegādes vērtības kopsumma). Ikviens ceļotājs var izmantot Kiwi atlaižu kodu ar 10 EUR atlaidi jau šodien līdz pat 13. septembrim.

Kiwi – pārskatāma un ērti lietojama vietne, kas nodrošina lētāko aviobiļešu meklēšanu vairāk nekā 700 pasaules aviosabiedrību piedāvājumos un, līdzīgi kā «Skyscanner», sūta paziņojumus par aviobiļešu cenu samazinājumiem izvēlētajā lidojuma maršrutā. Atšķirībā no citiem līdzīgiem risinājumiem, šī lietotne, veidojot kombinēto lidojumu maršrutus, ņem vērā visus konkrētajā brīdī pieejamos avioreisus – arī no tādām aviosabiedrībām, kuras savā starpā nesadarbojas, kas ļauj iegūt patiesi izdevīgus cenu piedāvājumus. Tāpat tiek nodrošināts informatīvais atbalsts – lietotājs saņem brīdinājumus, ja lidmašīna kavējas, lidojums tiks atcelts vai pārcelts, kā arī viņam nepieciešamības gadījumā tiek piemeklēti alternatīvi lidojumu maršruti.

KIWI atlaižu kods:

TRAVELNOMAD10 (10 EUR atlaide pirkumiem no 150 EUR)

Kiwi.com garantija aizsargā:

  • Lidojuma kavēšanās. Ceļojat ar pārsēšanos bez savienotā reisa? Iepriekšējās kavēšanās dēļ jūs nokavējat nākamo lidojumu.
  • Lidojuma atcelšana. Jūsu lidojumu negaidīti tiek atcelts.
  • Grafika izmaiņas. Aviokompānijas var pārplāno jūsu lidojumu, kas var ietekmēt jūsu kopējo maršrutu, ja neuzspējat uz nākamo lidojumu.

Ja tas notiks, Kiwi.com jums piedāvās:

Alternatīvu lidojumu uz galapunktu vai atmaksās naudu par neizmantotajām biļetēm

 

Piemērs:

Barselona, Azoru salas, Porto lidojumā no Rīgas tikai par €145 (ar Kiwi 10 EUR atlaides kodu TRAVELNOMAD10)

Rīga – Barselona – Pontadelgada  – Porto – Rīga

2019.g. 22. novembris – 3. decembris

22.11. Rīga – Barselona
25.11. Barselona – Pontadelgada
29.11. Pontadelgada – Porto
03.12. Porto – Rīga

kiwi atlaižu kods

Kur iegādāties biļetes ar Kiwi promo kodu?

KIWI.COM

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com