KIWI atlaižu kods: – €10 atlaide

19. aprīlis, 2022

KIWI.COM – ērts un vienkārši lietojams lidojumu meklētājs, kas piedāvā 10 EUR atlaižu kodu jebkuram lidojumam sākot no 70 EUR (iegādes vērtības kopsumma). Ikviens ceļotājs var izmantot 10 EUR atlaidi, KIWI atlaižu kods darbojas līdz pat 4. maijam.

Kiwi – pārskatāma un ērti lietojama vietne, kas nodrošina lētāko aviobiļešu meklēšanu vairāk nekā 700 pasaules aviosabiedrību piedāvājumos un, līdzīgi kā «Skyscanner», sūta paziņojumus par aviobiļešu cenu samazinājumiem izvēlētajā lidojuma maršrutā. Atšķirībā no citiem līdzīgiem risinājumiem, šī lietotne, veidojot kombinēto lidojumu maršrutus, ņem vērā visus konkrētajā brīdī pieejamos avioreisus – arī no tādām aviosabiedrībām, kuras savā starpā nesadarbojas, kas ļauj iegūt patiesi izdevīgus cenu piedāvājumus. Tāpat tiek nodrošināts informatīvais atbalsts – lietotājs saņem brīdinājumus, ja lidmašīna kavējas, lidojums tiks atcelts vai pārcelts, kā arī viņam nepieciešamības gadījumā tiek piemeklēti alternatīvi lidojumu maršruti.

KIWI atlaižu kods:

10BDAY (10 EUR atlaide pirkumiem no 70 EUR)

Kiwi.com garantija aizsargā:

  • Lidojuma kavēšanās. Ceļojat ar pārsēšanos bez savienotā reisa? Iepriekšējās kavēšanās dēļ jūs nokavējat nākamo lidojumu.
  • Lidojuma atcelšana. Jūsu lidojumu negaidīti tiek atcelts.
  • Grafika izmaiņas. Aviokompānijas var pārplāno jūsu lidojumu, kas var ietekmēt jūsu kopējo maršrutu, ja neuzspējat uz nākamo lidojumu.

Ja tas notiks, Kiwi.com jums piedāvās:

Alternatīvu lidojumu uz galapunktu vai atmaksās naudu par neizmantotajām biļetēm

kiwi atlaižu kods 2022

Kur iegādāties biļetes ar Kiwi promo kodu?

KIWI.COM

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.