Ceļojums uz TURCIJU no Viļņas par €210 (tiešie lidojumi + 7 naktis viesnīcā + transfērs)

10. aprīlis, 2024

Ceļojums uz TURCIJU no Viļņas par €210 (tiešie lidojumi ar GetJet + 7 naktis viesnīcā + transfērs) ar tūroperatoru Tez Tour! Dodies atpūtas ceļojumā un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 210 EUR vienai personai (dodoties ceļojumā divatā). Pēdējās vietas! No Rīgas līdz Viļņai ērta nokļūšana ar LUX EXPRESS.

Antālija ir pilsēta Turcijā, Vidusjūras piekrastē. Pilsētā dzīvo 798`507 iedzīvotāji (2008. gada dati). Antaljas pilsēta atrodas antīkās Pamfilijas (austrumos) un Līcijas (rietumos) teritorijā. Antalijā valda Vidusjūras klimats, un tā atrodas uz klints, kuru ieskauj kalni. Mustafa Kemals Ataturks teicis, ka bez šaubām Antalja ir pasaulē skaistākā vieta. Pēc 1970. gadā uzsāktās tūrisma attīstības pilsēta kļuvusi par starptautiski atzītu kūrortu.

Lidojuma maršruts:

Viļņa – Antālija – Viļņa

Lidojumu datumi:

2024.g. 16. – 23. aprīlis

Cenā iekļauts:

  • Viesnīca ar izvēlēto numuriņu (iekļautas brokastis / brokastis un vakariņas / ALL INCLUSIVE)
  • Tiešais lidojums Viļņa – Antālija – Viļņa
  • Transfērs uz izvēlēto viesnīcu
  • Nododamā bagāža 23kg + 8kg Rokas bagāža lidojuma laikā
  • TEZ TOUR pārstāvja pakalpojumi kūrortā
  • Iespējama maksāšana pa daļām

Ceļojums uz TURCIJU no Viļņas

Kur rezervēt Turcijas piedāvājumu:

TEZ TOUR

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta 23kg nododamā bagāža + 8kg rokas bagāža + transfērs līdz viesnīcai

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.