JAUNS MARŠRUTS! Wizz Air lidos no Viļņas uz SANKTPĒTERBURGU no €19.99 vienā virzienā!

20. janvāris, 2020

Wizz Air lidos no Viļņas uz SANKTPĒTERBURGU no €10 vienā virzienā! Atrodi lētākos lidojumus uz Sanktpēterburgu, Krieviju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena tikai par 19.99 EUR vienā virzienā ar Wizz Air kluba karti, par 29.99 EUR visiem pārējiem. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Sanktpēterburga ir pilsēta Krievijas Federācijā, tās Eiropas daļas ziemeļrietumos pie Ņevas ietekas Baltijas jūras Somu līcī. Federālā apgabala un Ļeņingradas apgabala centrs. Otra lielākā (aiz Maskavas) Krievijas pilsēta. Liels rūpniecības, kultūras un tūrisma centrs. No 1712. gada Sanktpēterburga bija Krievijas caristes, no 1721. gada līdz 1918. gadam Krievijas impērijas galvaspilsēta. Šajā laikā latviski biežāk tika saukta par Pēterpili. No 1914. līdz 1924. gadam pilsētas nosaukums bija Petrograda (Петрогра́д), no 1924. līdz 1991. gadam — Ļeņingrada (Ленингра́д).

Maršruts:

Viļņa – Sanktpēterburga – Viļņa

Lidojumu datumi:

no 2020.g. 3. jūnija

wizz air lidos no viļņas uz sanktpēterburgu

NB! Lidojumiem uz Sanktpēterburgu iespējams iegūt e-vīzu, kuru iespējams iegūst bez maksas. Sīkāk lasīt ŠEIT

Kur rezervēt?

WIZZ AIR

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 30 x 20cm.

Vairāk informāciju par WIZZ Discount Club karti var lasīt šeit!

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie Refundor. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes SANKTPĒTERBURGĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.

Ietaupi naudu ar bezmaksas debetkarti:

Debetkarte Revolut vai Monese bez maksas? Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, bet tici vai nē, tas pastāv jau gadiem ilgi. Tas noteikti Tev palīdzēs ietaupīt finanšu līdzekļus nākamajiem ceļojumiem. Abas šīs debetkartes ir lieliska izvēle ceļotājiem, saņem BEZ MAKSAS REVOLUT karti + 5 EUR bonusu vai arī MONESE karti + 20 EUR bonusu.