E-Vīza uz Sanktpēterburgu BEZ MAKSAS no 1. oktobra

1. oktobris, 2019

Lieliski jaunumi! Elektroniskā vīza uz Sanktpēterburgu būs bez maksas no 2019.g. 1. oktobra, Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs apstiprināja valstu sarakstu, kuru pilsoņi no 1. oktobra varēs apmeklēt Sanktpēterburgu izmantojot elektronisko vīzu, ziņo Krievijas mediji. No 1. oktobra Krievija atļaus Latvijas un vēl 52 valstu pilsoņiem iebraukt Sanktpēterburgā, izmantojot bezmaksas vienreizējās elektroniskās vīzas, kas ļaus uzturēties Sanktpēterburgā līdz astoņām diennaktīm. Šo vīzu izsniegs četru kalendāro dienu laikā, nekādus īpašus dokumentus, uzaicinājumus un apliecinājumus tai noformēšanai nebūs vajadzīgas.
Tas noformēšana notiks elektroniski, caur oficiālo Krievijas Federācijas Ārlietu ministrijas mājas lapu (aizpildāms iesniegums ar fotogrāfijas failu pievienošanu).

Pasei jābūt derīgai vēl 6 mēnešus pēc plānotā brauciena beigām un tajā ir jābūt divām brīvām lapas pusēm. Ja ceļotājs saņem jaunu pasi, bet vecajā pasē ir derīga Krievijas vīza, pirms brauciena tuvākajā Krievijas pārstāvniecībā vīza jāpārceļ jaunajā pasē.

Vismaz 4 dienas pirms ceļojuma jāpiesakās elektroniskajai vīzai. Vīza būs derīga 30 dienas, bet ne ilgāk kā 8 uzturēšanās dienas. Pretendentam nav jāmaksā konsulārā maksa par elektronisko vīzu, viss process notiek tiešsaistē. Sīkāk informāciju skatīt mājas lapā: http://electronic-visa.kdmid.ru/spb_home_en.html

Jau iepriekš informējām, ka no 2019. gada 1. jūlija Latvijas pilsoņi var noformēt arī bezmaksas elektronisko vīzu ieceļošanai Kaļiņingradas apgabalā Krievijas Federācijā.

elektroniskā vīza uz Sanktpēterburgu BEZ MAKSAS