Lēti lidojumi uz BODRUMU no Rīgas par €134 turp-atpakaļ

10. februāris, 2020

Lēti lidojumi uz BODRUMU no Rīgas par €134 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Laudamotion (Ryanair)! Lido uz Turcijas kūrotu Bodrumu! Atrodi lētākos lidojumus un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 134 EUR turp-atpakaļ.

Bodruma ir pilsēta Turcijā. Atrodas valsts dienvidrietumos Egejas jūras krastā. 2012. gadā pilsētas iedzīvotāju skaits sasniedza 36 tūkstošus. Ievērojamākais objekts pilsētā ir Bodrumas pils. Mūsdienu Bodrumas vietā senatnē atradās Halikarnāsa, kas Mausola valdīšanas laikā 4. gadsimta 1. pusē p.m.ē. bija Kārijas galvaspilsēta. Halikarnāsā atradās viens no septiņiem pasaules brīnumiem — Halikarnāsas mauzolejs. Halikarnāsu 15. gadsimtā iekaroja turki un nosauca par Bodrumu.

Maršruts:

Rīga – Vīne – Bodruma – Vīne – Rīga

Lidojumu datumi:

2020.g. maijs – jūnijs

Piemēri:

04. – 15.05. (141 EUR)
11. – 15.05. (134 EUR)
18. – 23.05. (154 EUR)
08. – 19.06. (144 EUR)

lēti lidojumi uz bodrumu no rīgas

Pērkot caur Kiwi.com tiek nodrošināta arī garantija, ja lidojums kavējas, tiek atcelts un netiek uzspēts uz nākamo, tad Kiwi.com meklē citu alternatīvu lidojumu.

Kur rezervēt?

KIWI

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie Refundor. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.

Ietaupi naudu ar bezmaksas debetkarti:

Debetkarte Revolut vai Monese bez maksas? Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, bet tici vai nē, tas pastāv jau gadiem ilgi. Tas noteikti Tev palīdzēs ietaupīt finanšu līdzekļus nākamajiem ceļojumiem. Abas šīs debetkartes ir lieliska izvēle ceļotājiem, saņem BEZ MAKSAS REVOLUT karti + 5 EUR bonusu vai arī MONESE karti + 20 EUR bonusu.