Maldīvu salas / Singapūra / Bali / Malazija vienā ceļojumā no Rīgas par €600 kopā!

30. janvāris, 2020

IDEJA CEĻOJUMAM! Maldīvu salas / Singapūra / Bali / Malazija vienā ceļojumā no Rīgas tikai par €600 kopā! Atrodi lētākos lidojumus no Rīgas un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena par visiem lidojumiem tikai par 600 EUR kopā.

Āzija ir pasaules lielākā kontinenta Eirāzijas austrumu daļa. Āzija aizņem 29,4% no Zemes sauszemes platības. Āzijā dzīvo vairāk, kā 60% pasaules iedzīvotāju. Liela daļa Āzijas – tuksneši un Tibetas kalniene ziemeļos no Himalaju kalniem – ir neauglīga. Vienlaikus Āzijā atrodas daudzi no auglīgākajiem līdzenumiem pasaulē Mekongas, Indas, Eifratas un citu upju ielejās. Vairākās no šīm upju ielejām veidojušās pirmās civilizācijas pasaulē. Āzija ir pēc platības lielākais un kalnainākais sauszemes apgabals. Tā ir daļa no pasaules lielākā kontinenta – Eirāzijas.

Maršruts:

Rīga – Male (Maldīvu salas) – Singapūra – Bali (Indonēzija) – Kualalumpura (Malaizija) – Berlīne (Vācija) – Rīga

Lidojumu datumi:

2020.g. 15. aprīlis – 13. maijs

Daži piemēri (cena norādīta ar WDC karti):

15.04. Rīga – Male (Maldīvu salas)

rīga male

22.04. Male – Singapūra

male singapūra

26.04. Singapūra – Bali (Indonēzija)

singapūra bali

06.05. Bali – Kualalumpura (Malaizija)

bali kualalumpura

12.05. Kulalumpura – Berlīne (Vācija)

kualalumpura berlīne

13.05. Berlīne – Rīga

berlīne rīga latvija

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļautā bagāža atkarīga no katra lidojuma aviokompānijas noteikumiem

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie Refundor. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.

Ietaupi naudu ar bezmaksas debetkarti:

Debetkarte Revolut vai Monese bez maksas? Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, bet tici vai nē, tas pastāv jau gadiem ilgi. Tas noteikti Tev palīdzēs ietaupīt finanšu līdzekļus nākamajiem ceļojumiem. Abas šīs debetkartes ir lieliska izvēle ceļotājiem, saņem BEZ MAKSAS REVOLUT karti + 5 EUR bonusu vai arī MONESE karti + 20 EUR bonusu.