Lēti lidojumi uz BRĒMENI no Rīgas par €17 turp-atpakaļ

22. janvāris, 2020

Lēti lidojumi uz BRĒMENI no Rīgas par €17 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair! Atrodi lētākos lidojumus uz Brēmeni, Vāciju un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 17 EUR abos virzienos ceļojot divatā.

Brēmene ir sena ostas pilsēta Vācijā Vēzeres upes grīvā, netālu no tās ietekas Ziemeļjūrā. Kopā ar Brēmerhāfeni veido atsevišķu Brēmenes federālo zemi. Pilsēta radās 8. gadsimtā, kad Kārlis Lielais ieņēma Vēzeres grīvu un nodibina šeit bīskapiju, lai ieviestu reģionā kristietību. Turpmākos gadsimtus Brēmene bija centrālais punkts kristietības izplatīšanai Skandināvijā un Baltijā. 12. gadsimtā pilsēta atbrīvojās no bīskapa varas un kļuva par galveno ostas pilsētu Ziemeļjūras dienvidos.

Maršruts:

Rīga – Brēmene – Rīga

Lidojumu datumi:

2020.g. februāris

Piemēri:

05. – 10.02. (27 EUR)
05. – 12.02. (17 EUR)
07. – 12.02. (23 EUR)

lēti lidojumi uz brēmeni no rīgas

Kur rezervēt?

MOMONDO

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie Refundor. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes Vācijā:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.

Ietaupi naudu ar bezmaksas debetkarti:

Debetkarte Revolut vai Monese bez maksas? Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, bet tici vai nē, tas pastāv jau gadiem ilgi. Tas noteikti Tev palīdzēs ietaupīt finanšu līdzekļus nākamajiem ceļojumiem. Abas šīs debetkartes ir lieliska izvēle ceļotājiem, saņem BEZ MAKSAS REVOLUT karti + 5 EUR bonusu vai arī MONESE karti + 20 EUR bonusu.